Zincirli Örgü Modeli Yapımı / Detaylı Anlatım

Hanımlar örgü şal yapımı, şal modelleri yapılışı, şal örnekleri ve yapılışları, şal yapılışı, şal yapım modelleri gibi pek çok merak edip aradığınız konuyu sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca aramalarınıza ve ihtiyaçlarınıza kolaylıkla ulaşabilir olmak ve yapamayacağınızı düşündüğünüz bu örnekleri kolay bir şekilde yapabilmeniz için sizlere bu konularda hem videolu anlatım konuları yayınlıyoruz hemde resimlerle anlatım konuları paylaşıyoruz.

Sizde kendinize özel örgü tasarımlar yapmak istiyorsanız hem resimli hemde video anlatımlı örgü şal yapımı, şal modelleri yapılışı, şal yapım modelleri şeklinde sitemizde arama yapabilirsiniz.


Ayrıca şal haricinde bir çok örgü battaniye, örgü bere ve patik modelleri örgü kırlent gibi bir çok örgü tasarımı konusuna sitemizde ulaşabilirsiniz. Bu modeller doğrultusunda yeni şallar tasarlamak size de oldukça fazla zevk verecektir.

Kendi dilediğiniz renkte arzuladığınız boyutta ve bollukta size uygun tarzda tekstil ürünü tasarlamak size de diğer kullandığınız hazır pek çok üründen daha fazla keyif verecektir.

Genel olarak şallar giyim aracı olarak çocuklarınızda, kendi üstünüzde, ya da ısınmak adına kullanılabildiği gibi büyük şallar da ev aksesuarı olarak değerlendirebilir. Dilediğiniz renk, dilediğiniz biçim ve model, dilediğiniz yün arası bolluk ve sıkılık ile dilediğiniz tarzda şallar yapmanın zor olabileceğini düşünüyor olabilirsiniz.

Şayet böyle düşünüyorsanız bu şallara kendi el emeği ve işçiliğinizle sahip olabilirsiniz. Bunun için örgü şal yapımı, şal örnekleri ve yapılışları, başlığı altında yaptığınız aratmalar ile kolay anlatımlı videoları izleyerek işe koyulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.