Zincir Burgulu Örgü Modeli Yapımı – Zincir Şeklinde Burgu Örgü Modeli

Zincir Şeklinde Burgu Modeli Yapımı

Herkese merhabalar güzel bir zincir burgulu örgü modeli yapımı konusu ile beraberiz. Bir çok burgulu örgü modeli içerisinde bu model zincir burgulu örgü modeli olmaya en layık model. Görüntüsü gerçekten zincir şeklinde burgu örgü modeli olduğu için üç boyutlu zincir örgü modeli olarak ta geçmektedir.

Zincir burgulu örgü modeli yapımı
Zincir burgulu örgü modeli yapımı

Bu zincir burgulu örgü modeli bir çok örgü işinde kullanılabilen ve kullanıldığı örgü işine çok güzel bir hava kata şahane bir şiş örgü modelidir. Bu zincir şeklinde ki burgu modeli ni örgü kazak modelleri yaparken kullanabilirsiniz. Yine örgü yelek yapımı için, örgü hırka yapımı için, örgü bere ve boyunluk modelleri yapımında da çok sıklıkla kullanılan bir modeldir.

Burgulu Selanik Örgü Modeli Nasıl Yapılır

Ben şahsen ördüğümüzde çok karakteristik bir şekilde kendine has bir örgü modeli olan örmesi de zevkli olan bir örgü modeli. Sizlere onlarca değişik burgulu örgü modeli paylaştım ve daha da bir çok farklı burgulu örgü modeli yapımı var.

Zincir burgulu örgü modeli yapımı

Ayrıca değişik burgu modelleri ile yapılmış çok güzel örgü işlri var. Ve ben sizlere bunlardan en güzellerini paylaşıyorum. Daha çok kısa bir zaman önce sizlere aşağıdaki konuyu paylaşmıştım. Mutlaka bakmanızı öneririm.

İki Şişle Burgulu Örgü Çorap Yapımı

Ben bu zincir burgulu örgü modeli ni ilk olarak Arap bir kanalda gördüm önce bu videoyu sadece sizlerle paylaşacaktım. Sonra dan baktım çok güzel iki ayrı youtube kanalı da aynı konuyu işlemiş bende sizlere her ikisine paylaşmak istedim.

Şimdi zincir şeklinde burgu örgü modeli nasıl yapılır öğrenmek için aşağıdaki videolu anlatımları izleyebilirsiniz.

Zincir Burgulu Örgü Modeli Yapımı Videolu

Türkçe Anlatımla Zincir Şeklinde Burgu Modeli Yapımı

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe