Yıldız Çiçek Yapımı / Detaylı Anlatım

5.560
A+
A-

Merhaba hanımlar şimdi sizlere örgüleriniz de aksesuar olarak kullanacağınız çok şık yıldız yapımı paylaşacağım. Modeli patik yapımınız da patik ucu kısmına dikerek değişik ve güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Malzemeler

  • Orta kalınlıkta ip
  • Tığ
  • Makas

Yapılışı

Yıldız çiçek yapımı için ilk olarak 8 adet zi,ncir çekelim ilk zincire batarak halka şekli verelim. 4 zincir çekelim halkanın içine 2 defa dolayalım ve 3 defada çıkardığımız trabzan yapalım. 2 defa dolayalım ve 3 defada çıkardığımız trabzan yapalım. 2 defa dolayalım ve 3 defada çıkardığımız trabzan yapalım.

3 zincir çekelim halkanın içine 2 defa dolayalım ve 3 defada çıkardığımız trabzan yapalım. 2 defa dolayalım ve 3 defada çıkardığımız trabzan yapalım. 2 defa dolayalım ve 3 defada çıkardığımız trabzan yapalım. 3 zincir çekelim halkanın içine 2 defa dolayalım ve 3 defada çıkardığımız trabzan yapalım. 2 defa dolayalım ve 3 defada çıkardığımız trabzan yapalım.

2 defa dolayalım ve 3 defada çıkardığımız trabzan yapalım. 3 zincir çekelim halkanın içine 2 defa dolayalım ve 3 defada çıkardığımız trabzan yapalım. 5 tane trabzan bölümü olacak. 5 zincir çekelim trabzan arasına hirelim sık iğne yapalım yanına girelim sık iğne ile sabitliyelim. 5 zincir çekelim trabzan arasına hirelim sık iğne yapalım yanına girelim sık iğne ile sabitliyelim.

5 zincir çekelim trabzan arasına hirelim sık iğne yapalım yanına girelim sık iğne ile sabitliyelim. 5 zincir çekelim trabzan arasına hirelim sık iğne yapalım yanına girelim sık iğne ile sabitliyelim. 5 zincir çekelim trabzan arasına hirelim sık iğne yapalım yanına girelim sık iğne ile sabitliyelim. 2 zincir çekelim önde duran zincir kısmına trabzan yapalım toplamda 5 adet trabzan yapalım. 1 defa saralım

ilk ytabzanaın beline dolayarak trabzan tapalım toplamda 5 adet trabzan yapalım. Krşı kısmın trabzanın beline dolayarak 5 adet trabzan yapalım. 2 defa saralım arkadaki zincir kısmına toplamada 4 adet trabzan yapalım. 3 zincir çekelim ilk trabzan tepesine sabitliyelim. 2 zincir çekelim önde duran zincir kısmına trabzan yapalım toplamda

5 adet trabzan yapalım. 1 defa saralım ilk ytabzanaın beline dolayarak trabzan tapalım toplamda 5 adet trabzan yapalım. Krşı kısmın trabzanın beline dolayarak 5 adet trabzan yapalım. 2 defa saralım arkadaki zincir kısmına toplamada 4 adet trabzan yapalım. 3 zincir çekelim ilk trabzan tepesine sabitliyelim. Bu şekilde kenarları tamamlayalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.