Yaprak Örgü Modeli Boyunluk ve Saç Bandı Yapımı Düğmeli – Videolu

Yaprak Örgü Modeli İle
Boyunluk Ve Saç Bandı Yapımı

Kızlar nasılsınız ? Sizlere yaprak örgü modeli boyunluk ve saç bandı yapımı göstermek istiyorum. Konu başlığında da gördüğünüz gibi boyunluk ve saç bandı yapımı dedim. Çünkü bu yaprak örgü modeli ile eğer dar bir şeritte örerseniz saç bandı yapabilirsiniz. Yok ben biraz daha geniş ve büyük öreceğim diyorsanız bundan da şahane örgü boyunluk modeli olur.

Yaprak örgü modeli boyunluk ve saç bandı yapımı
Yaprak örgü modeli boyunluk ve saç bandı yapımı

Sizlere daha önce yaprak örgü modeli nasıl yapılır, yaprak örgü modeli ile bere yapımı gibi konular anlattım. İsterseniz buradan düğmeli yaprak örgü modeli boyunluk yapımı konusuna bakabilirsiniz.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi yaprak örgü modeli ile bandana yapımı için tek sıra örgü yaprak motifi yer alıyor. Ancak boyunluk yapımı için yan yana iki sıra örgü yaprak modeli ve kenar şeritleri yer alıyor.

Tunus İşi Bebek Beresi Nasıl Yapılır ?

Yaprak örgü modeli gibi kendiliğinden kabarık duran örnekler kışlık örgü modelleri için çok tercih edilen işler. Yine size bir fikir daha vermek istiyorum. Şöyle ki örgü bandana modelimizin de düğmeli olduğunu görebilirsiniz. Ve eğer hem örgü saç bandını hemde boyunluk modelini ikisini de takım olarak örerseniz çok şık duracaktır.

75 Adet Örgü Bandana Modelleri için lütfen buraya tıklayınız.

Yaprak örgü modeli ile yapılmış örgü ürünleri etrafınızda çok göreceğiniz işlerden değil. Bundan dolayı kendinize yada çocuğunuza yaprak örgü modeli bere modeli, boyunluk modeli, saç bandı modeli gibi örgü ürünleri örerseniz çok farklı bir havası olacağı kesin.

Şimdi sizler için iki adet videolu anlatım buldum. İki videoda da yaprakörgü modeli ile boyunluk nasıl örülür görebilirsiniz.

Videolu Anlatımla Yaprak Örgü Modeli Saç Bandı Yapımı

Yaprak Örgü Modeli Boyunluk ve Saç Bandı Yapılışı

Tığ İşi Yaprak Örgü Modeli Boyunluk Yapımı Videolu Anlatım

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe