Yaprak Örgü Bere Yapımı – Örgü Yapraklardan Oluşan Bere Modeli

Örgü Yaprak Bere Modeli Yapımı

Merhaba hanımlar sizlere yaprak örgü bere yapımı anlatmak istiyorum. Bu güzelim yaprak modellerindeki örgü bere modeli bu zaman kadar gördüğüm tasarım olarak en güzel beş bere içerisine girebilir. Çok orjinal bir örgü yapısı var. Bu örgü yapraklardan oluşan örgü bere örneğini kendinize yada çocuğunuza ördüğünüzde herkesin gözü bunda kalacak.

Yaprak örgü bere yapımı
Yaprak örgü bere yapımı

Tığ ile örebileceğiniz bu örgü bere modeli. Yaprak örgü modeli değimiz örgü modelinden farklı. Yaprak örgü modeli örgüde üç boyutlu olarak kabartı şeklinde yaprak motifleri oluşturuyordu.

Ancak bu modelde ise tığ ile bir birine birleşik örgü yaprak modelleri örüyoruz ve bu yapraklar örgümüzün deseni oluyor. Bununla da güzel bir bere yapıyoruz.

Dilerseniz daha önce sizlere paylaştığım yaprak örgü modeli yapımı konusuna bakınız.

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi basettiğimiz örgü yaprak modeller ve yaprak motifleri çok farklı. Bu yapraklar biraz daha ince uzun ve kenarları kıvrık bir yapısı var.

Gördüğünüz gibi yaprak örgü bere modelimiz zaten kendiliğinden oldukça süslü ve detaylı bir tasarımı varken. birde en tepe kısmına örgü yaprak motifleri ile birde çiçek motifi tasarlayıp koymuşlar.

Yaprak örgü bere yapımı

Bu tarzda örgü bere modelleri ve yapılışları ile uğraşan hanımlar sık sık bu bere modelleri ni süslemek içini değişik örgü çiçek motifleri ne ihtiyaç duyarlar.

Bende sizlere şimdi örgü çiçek motifleri bakmanız için bir konu tavsiye edeceğim.

Örgü Çiçek Aplike Modelleri

Şimdi sizleri yaprak örgü bere nasıl yapılır göstermek için videolu anlatımlarla baş başa bırakıyorum.

Örgü Yapraklardan Oluşan Bere Modeli Yapımı

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe