Waffle Örgü Modeli Yapımı / Detaylı Anlatım

Waffle örgü modeli basit ve kolay örgü modelidir. Eğer örgüye yeni başladıysanız muhakkak waffle örgü nasıl yapılır bilmiyorsanız mutlaka bu konuyu inceleyip denemelisiniz. Yurt dışında waffle örneği olarak geçen örgü modeline bizde gofret örgü modeli deniliyor. Waffle örgü modeli nasıl yapılır diye merak edenler zor olduğunu düşünenler örneği görünce ne kadar kolay olduğunu anlayacaklar.

Kış gününde eşinizi ya da sevdiğinizi ısıtacak bir kazak ya da bebeğinize güzel bir battaniye bu sadece sizin hayal gücünüze ve ne istediğinize bağlı. Babanıza, kardeşinize kendi ellerinizle yapacağınız şiş örgü modelleri ile harikalar yaratacağınız bir hediyeden daha güzeli ne olabilir ki?

Belki de kendinize harika bir çanta! Gofret örgü, örgü örnekleri ne isterseniz burada bulabilirsiniz. Waffle örgü nasıl yapılır? Örgü teknikleri nelerdir sorunuza burada cevap bulacaksınız. Örgü modelleri anlatımlı olarak burada bulunmaktadır.Örgü modası geçmeyen şeyler arasında yer almaktadır.

Waffle örneği ile kendinize yapacağınız bir elbise göz alıcı olabilir. Daha ilk defa örgüye başlıyor olsanız dahi bu örneği çok kolay yapacağınızdan eminiz. Burada şiş örgü modelleri ve örgü tekniklerini kolay anlayacaksınız.

Sizde sevdiklerinizi kendi el emeği göz nurunuz ile yapacağınız bir hediye ile sevindirebilir ya da bebeğinizi soğuk kış gününde sıcacık tutacak bir battaniye ile sarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şişlerinizi ve yünlerinizi hazırlamak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.