Üçlü Hasır Örgü Nasıl Yapılır – Şiş Örgü Teknikleri Üçlü Hasır Örgü Yapımı

Üçlü Hasır Örgü Nasıl Yapılır Detaylı Anlatım

Merhaba hanımlar nasılsınız sizlere bugün üçlü hasır örgü nasıl yapılır onu anlatmak istiyorum. Şiş örgü teknikleri anlatmaya üçlü hasır örgü yapımı ile devam ediyoruz. Ne kadar örgü bilsek te yeni örgü modelleri ve yeni örgü teknikleri öğrenmeye devam ediyoruz.

Üçlü hasır örgü nasıl yapılır

Hasır örgü birçok örgü işinde kullanılan çok rağbet gören bir örgü modelidir. Örgü kazak yapımı işinde olsun örgü hırka modellerinde kullanılır.

Kalp Şeklinde Burgu Örgü Nasıl Yapılır ?

Üçlü hasır örgü yapısı itibari ile kabarık bir yapısı vardır. Bir örgü kazak örüleceği zaman yada bir hırka yelek örüleceği zaman modelin tamamı üçlü hasır örgü ile örülebileceği gibi modelin bir kısmı yakalar, arka bel kısmı gibi belirli kısımlar üçlü hasır örgü örülerek modelimize çok hoş desen katabilir.

Örgüde Burgulu Örgü Nasıl Yapılır ?

Bu üçlü hasır örgü modeli gibi üstü üste kıvrımlı olan benzer bir çok örgü modeli var. Bunlar burgulu örgü modeli, Saç örgüsü örgü modeli gibi. Ve bu modellerin de kendi içinde bir çok alt modelleri mevcut.

Daha önce sizlere bir konumda saç örgü modelleri anlatmıştım ve o konuda bir çok faklı saç örgü tekniği göstermiştim. Çeşitli örnekler vermiştim.

Saç örgüsü nasıl yapılır
Saç örgüsü nasıl yapılır

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi üçlü hasır örgü modeli ne benzeyen saç örgüsü modelleri içeren konumuza bakmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Saç Örgüsü Nasıl Yapılır ?

Bu Y burgu örgü modeli üçlü burgulu örgü modeli üçlü hasır örgü yapımı gibi tüm bu modeller en çok örgü kazak yapımı ve örgü hırka yapımı işlerinde tercih edilen örgü teknikleri arasındadır.

Şiş Örgü Teknikleri İle Üçlü Hasır Örgü Nasıl Yapılır ?

Üçlü Hasır örgü Nasıl Yapılır Detaylı Videolu Anlatım

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe