Ana sayfa Örgü Şal Üçgen Şal Yapımı – Tığ İşi Şal Yapımı Anlatımlı Adım Adım Resimli

Üçgen Şal Yapımı – Tığ İşi Şal Yapımı Anlatımlı Adım Adım Resimli

13949
0
PAYLAŞ

9. Üçgen şal yapımı

Merhaba hanımlar tığ işi üçgen şal yapımı konusuna hoş geldiniz.  Resimlerle adım adım yapılışları anlatılarak yeni bir örgü konusuna hoş geldiniz. Son zamanlar da örgü boyunluk – şal  modelleri oldukça revaçta. Ben harika bir örneği sizlerle paylaşmak istedim. Gerçi şuan paylaşacağım anlatım oldukça kolay.

Örgüye yeni başlayan arkadaşlarımız kolaylıkla yapabilirler. Aranızda örgü  tığ işinde profosyonel olan arkadaşlarımız var. Onları da unutmadım ve ilerleyen günlerde sizler içinde değişik tığ işi şal örnekleri ve yapılışları paylaşacağım.

Bu şal modelimiz örgü örülüş şekli olarak hanım dilendi bey beğendi motifi modeline benzeyen yapısı ile bu üçgen tığ işi şal yapımı konusu çok hoşunuza gidecek.

Daha önceki konumuzda sizlere hanım dilendi bey beğendi motifi nasıl yapılır göstermiştim. Şal modelimiz üçgen şal olduğu için bunu da bir nevi yarım kare olarak düşünebilirsiniz. Ona göre hanım dilendi bey beğendi motifi yapılışı ile tığla şal yapımı başarmış olursunuz.Tığ işi üçgen şal yapımı

Yine daha önce sizlere üçgen şal modelleri konusu paylaşmıştım. Bahsettiğim bu konuda bol bol üçgen şal modelleri paylaştım. Bundan sonra da bu ve benzeri konularla sizlere üçgen şal modelleri ve yapılışları paylaşmayı istiyorum.

Ayrıca örgü şal nasıl yapılır ve örgü şal modelleri ve yapılışları gibi merak ettiğiniz şal konularını da sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Tığ işi üçgen şal yapımı

BİR CEVAP BIRAK