Tığ İşi Kolay Yelek Modeli / Akıcı Anlatım

14.487
A+
A-

Kızlar kolay yelek yapımı videolu anlatım konumuza hoş geldiniz. Örgü modellerinin resimli anlatımlarının yanında daha kolay ve daha anlaşılır hale gelmesi için videolu anlatımları da mevcuttur. Örneğin; yelek modelleriyle ilgili farklı ve değişik modeldeki örnekler videolu anlatımlarla izlenebilir.

Videoları izleyerek kolay yelek yapımı örneklerini izleyerek el becerisine göre çocuklarınıza ya da kendinize renkli ve farklı yelekler örebilirsiniz. Videolu anlatımlarla daha kolay hale gelecektir. Yelek yapılışları ve el becerisine göre kabarık, yün, ince, şifon, sade, renkli, kollu ya da kolsuz örgü modelleri ile çeşitli örnekleri vardır

Her zevke uygun olan yelek örnekleri yapılışı bahar ve kış sezonunun trendleri arasındadır. Değişik modelleri ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Yelek örneklerinin tığ ya da şiş ile örümler ile kabarıklığını ve sadeliğini kendi zevkinize göre belirleyebilirsiniz.

Yetişkinlere özel yelek modelleri dışında bebek yelek modelleri yapımlarını da videolu anlatımlardan izleyebilirsiniz.Beden ölçülerine göre hazırlanmış olan videolarda her yaşa uygun olan farklı modellere ulaşmanız mümkündür.

Örgü yelek yapılışı istenilen renklerde ve modeller içeriklerini anlatan videolu anlatımlarıyla daha kolay hale gelmiştir. Örgü yeleklerinin birden çok örnek modelleri vardır. Zevkinize uygun olan modelleri videolu örneklerden öğrenebilirsiniz.

Yelek yapılışı örnek modellerinin hem yapılış açısından hem de el becerisine göre kısa sürede bitmektedir. Video içeriklerinde daha kolay ve daha renkli yelek modellerine ulaşmak mümkündür. Videolu anlatımlarıyla beraber renkli resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nilgün Ayata dedi ki:

    Çok güzeller