Tığ İşi Harika Kelebek Yapımı / Videolu Anlatım

9.062
A+
A-

Kızlar, sevgili takipçilerim. bugünkü konum çok zevkli bir konu. Tığ işi örgü kelebek yapımı evet yanlış duymadınız örgü kelebek nasıl yapılır diyorsanız yazımı okumaya devam edin. Hepimiz örgü örmekten zevk alırız. Özellikle anneler küçük çocuklarını kendi ördüğü kıyafetlerle süslemeye bayılırlar. Minik kazaklar, hırkalar, bere ve atkılar en çok yapılan el örgüsü ürünlerdendir.

Ördüğümüz rengârenk giysi veya aksesuarları da çiçek- böcekle süslemeye bayılırız. Bazen bir çiçek, bazen uğur böceği, bazen kelebek… Özellikle küçük kızlar kelebekli modellere bayılırlar. Örgü kelebek yapımı Türkçe anlatım başlığında tığ işi kelebek motifi yapımı aşamalarını kolayca öğrenebilirsiniz.

Kelebeklerinizi ördüğünüz ürünün rengine uygun olarak birkaç renkli veya düz renk olarak yapabilir, kelebek motif örgü ile ister kendi kıyafetlerinizi, isterseniz çocuğunuzun kıyafetlerini süsleyebilirsiniz.Örgü kelebek yapımı aslında hiç de zor değil. Biraz dikkat ve özenle üç boyutlu kelebek yapımı aşamalarını takip ederek kısa zamanda kelebeğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Yaptığınız örgü kelebeği kendi ördüğünüz ürünlerde kullanabileceğiniz gibi, hazır aldığınız bir kıyafete de uygulayabilir, bir çantanın üzerine dikebilir ya da kız çocuğunuza güzel bir aksesuar yapabilirsiniz.Renk renk yapabileceğiniz örgü kelebeklerle evlerinizi de renklendirebilir, ev aksesuarlarınız da da üç boyutlu örgü kelebekleri kullanabilirsiniz.

Farklı renklerde ürettiğiniz kelebeklerden bir grup oluşturabilir, bir toka üzerinde kullanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi el örgüsü bir kelebek yapmak çok kolay ve zevkli aslında. Tabii yaptığınız bu ürünü gururla sergilemek de örgü kelebek yapmanın en güzel yanı…Kızlar daha önceden sizlere kelebek örgü modeli paylaşmıştım dilerseniz buradan konuya bakabilirsiniZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.