Tek Renk Askılı Bebek Şortu Yapımı

2
A+
A-

Merhaba hanımlar şimdi sizlere tek renk askılı bebek şort yapımı paylaşacağım. Bu örgü modelinin yapımında isterseniz tek renk yerine farklı renkler de kullanabilirsiniz. Bebekler için harika bir şort modeli.

Malzemeler

  • 250 mt uzunluğunda 1 yumak bebe yünü ip
  • 3.5 numara şiş
  • 2 adet düğme

Yapımı

Örgü modeli yapımı için 21 adet ilmek atalım şişimize. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği düz örgü örelim çevirelim. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği düz örgü örelim çevirelim. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği düz örgü örelim çevirelim.

İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği düz örgü örelim çevirelim. 2 arttırma yapalım ilk ilmeği örmeden alalım bütün ilmekleri düz örgü olarak örelim sıra sonun kadar çevirelim. 2 adet ilmek artıralım. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim.

Sırada başında 2 arttırma yapalım ilk ilmeği örmeden alalım bütün ilmekleri düz örgü olarak örelim sıra sonun kadar çevirelim. 2 adet ilmek artıralım. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim.

2 arttırma yapalım ilk ilmeği örmeden alalım bütün ilmekleri düz örgü olarak örelim sıra sonun kadar çevirelim. 2 adet ilmek artıralım.İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim.

Sırada başında 2 arttırma yapalım ilk ilmeği örmeden alalım bütün ilmekleri düz örgü olarak örelim sıra sonun kadar çevirelim. 2 adet ilmek artıralım. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim. Bu şekilde 6 sıra olana dek devam edelim. Daha sonra bon bon örgü modeli uygulayalım .

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.