Süveter Örgü Modeli Yapımı – Süveter Örmek İçin Harika Örgü Modeli

Harika Süveter Örgü Modeli Yapımı

Merhaba sevgili örgü severler süveter örgü modeli yapımı konusu ile geldim karşınıza. Bence bu şiş örgü örneği süveter örmek için harika bir örnek. Örgü kazak yapımında kullanılan şiş örgü modelleri çok var ve ben bunların bir çoğunu paylaştım. Bana göre de bu örnek süveter örmek için ideal bir örgü motifi.

Süveter örgü modeli yapımı
Süveter örgü modeli yapımı

Örgü süveter nasıl örülür sorusunu soruyorsanız eğer. Henüz sitemizde örgü süveter yapımı anlatmadım. Ancak bir kaç tane örgü kazak yapımı konusu anlattım. Zaten bildiğiniz gibi süveter kazak modellerinin kolsuzları gibi.

Ahududu Örgü Kazak Modeli Yapımı konusuna da mutlaka bakınız.

tıpkı örgü yelek modelleri örgü hırkaların kolsuzları gibi olduğundan kazak örerken kol kısmını yapmazsanız süveter yapabilirsiniz. Birde şu var ki. Genel olarak örgü süveterler kazaklara göre daha ince bir örgü yapısı var.

Yani öyle kışlık örgü kazaklarda kullanılan burgulu örgü modelleri ile süveter yapamazsınız. Örgü süveterler de kullanılan şiş örgü örnekleri daha ince ve daha zarif olabilir. Yine bu modelde de olduğu gibi ajurlu modeller tercih ediliyor.

Süveter örgü modeli yapımı

Buradaki süveter örgü modeli kalp modelini andıran çok hoş bir şiş örgü örneği. Birde sizlere yapımı kolay herkesin yapabileceği gibi örnekler göstermeye çalışıyorum.

Bazende örgüyü iyi bilenler için yapımı uğraştırıcı oldukça zor modeller de paylaşıyorum ki uzman örgücüler için kendini geliştirebilecekleri ve yeteneklerini sınayabilecekleri örgü modelleri olsun.

Neyse konuyu çok uzatmadan sizlerle süveter örgü örneği yapımı videosu ile baş başa bırakıyorum.

Videolu Anlatımla Süveter Örmek İçin Şahane Örgü Modeli Yapımı

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Pia newman dedi ki:

    Love to see all the beutyful tings

    1. Pınar Güler dedi ki:

      Thank you so much for your nice comment

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe