Su Taşı Yeleğini Birleştirme

3.583
A+
A-

Merhaba hanımlar bugün sizlere yelek birleştirmeyi anlatacağım. Su taşı örgülü yeleklerinizi bu sayede birleştirip hazırlayabilirsiniz.

Malzemeler

  • Tığ

Yapımı

Yelek birleştirmek için ön kısmı ters çevirelim. Arka kısmı alalım bir zinciri tığa geçirelim. Karşılıklı olarak alalım. Sık iğneyle bir yandan bir karşıdan geçirelim. Zincir çekmeden bir yandan bir karşıdan geçirelim. Bir karşıdan bir önden alalım.Zincir çekmeden bir yandan bir karşıdan geçirelim.

Bir karşıdan bir önden alalım. Sık iğneyle bir yandan bir karşıdan geçirelim. Zincir çekmeden bir yandan bir karşıdan geçirelim. Bir karşıdan bir önden alalım. Zincir çekmeden bir yandan bir karşıdan geçirelim. Bir karşıdan bir önden alalım. İpi kırmadan devam edelim.

Zincir çekmeden bir yandan bir karşıdan geçirelim. Bir karşıdan bir önden alalım. Ardından yeleğin ön kısmını çevirelim. Boyun kısmına gelecek kenarlarda fıstık olacağından dolayı ipi kesmeyelim. Fıstıklar için 5 defa çekelim ve sıkmadan denk geldi yere batalım.

Kapatalım ilmeği orta büyüklükte uzatıp fıstık oluşturalım. 5 defa sararak fıstıkları oluşturalım. Kapatalım ilmeği orta büyüklükte uzatıp fıstık oluşturalım. 5 defa sararak fıstıkları oluşturalım. Bu şekilde yelekleriniz birleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.