Su Taşı Üzeri Fıstıklı Yelek Modeli Yapımı

4.959
A+
A-

Merhaba hanımlar şimdi sizlere su taşı modelinden yelek modeli yapımı paylaşacağım. Modeli isterseniz yelek modeli olarak isterseniz de Hırka modeli yapımı olarak da kullanabilirsiniz. Fıstıklı yelek yapımı gri simli iplede çok zarif duruyor.

Malzemeler

  • Simli ip
  • Tığ
  • Makas

Yapımı

7 adet zincir çekelim 3. zincire batarak trabzan yapalım aynı yere 3 adet trabzan yapalım zincir çekelim aynı yere 3 adet daha trabzan yapalım. 3 zincir çekelim çevirelim ortaya batalım. 3 adet trabzan yapalım zincir çekelim aynı yere 3 adet daha trabzan yapalım. 3 zincir çekelim çevirelim ortaya batalım.

3 adet trabzan yapalım zincir çekelim aynı yere 3 adet daha trabzan yapalım. 3 zincir çekelim çevirelim ortaya batalım. Yapacağınız modelin uzunluğuna göre bu şekilde devam edelim. Daha sonra Yan tutalım boşluğa batarak 3 adet trabzan yapalım 3 adet zincir çekelim aynı yere 3 adet daha trabzan yapalım. 3 adet zincir çekelim sıradaki boşluğa sık iğne batalım. 3 adet zincir çekelim sıradaki boşluğa

1 adet fıstık yapalım 3 adet zincir çekelim aynı yere 1 fıstık daha yapalım 3 adet zincir çekelim aynı yere 1 fıstık daha yapalım. . 3 adet zincir çekelim sıradaki boşluğa sık iğne batalım. 3 adet zincir sıradaki boşluğa 1 fıstık daha yapalım

3 adet zincir çekelim aynı yere 1 fıstık daha yapalım. . 3 adet zincir çekelim sıradaki boşluğa sık iğne batalım. 3 adet zincir sıradaki boşluğa 1 fıstık daha yapalım 3 adet zincir çekelim aynı yere 1 fıstık daha yapalım. . 3 adet zincir çekelim sıradaki boşluğa sık iğne batalım. Bu şekilde devam edelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.