Su Damlası Örgü Modeli / Akıcı Anlatım

Hanımlar merhaba, sizlere mutlu bir gün diliyorum öncelikle, Daha önce su damlası örgü modeli ile tanışmış mıydınız? Ya da duydunuz mu hiç? Bu model güzel görünüşünün yanında yapımı ile de bir o kadar basit olmasıyla bilinir örgü severler arasında. Yağmur damla örneği olarak da bilinen su damlası örneğini biz el sanat ekibi olarak bir de bilmeyenler için paylaşımda bulunarak videolu anlatım sayesinde öğrenmelerine yardımcı olmak istiyoruz.

Böylece çiçeği burnunda anneler veya anne adayları minik kızlarına bu modelden türlü elbiseler, tulumlar veya akıllarına gelebilecek başka örgü modelleri işleyebilecekler.


Sadece anneler mi peki? Elbette ki hayır. Su damlası örgü modeli öylesine göze hoş gelir ki her yaştan insanın tercih edebileceği örgü işlerinde kullanıma müsaittir. Örneğin genç kızlarımız pançolar, bandanalar, örgü takılar, çantalar ya da daha farklı olması açısından örgü yelekler tasarlayabilir.

Sizlerde su damlası nasıl örülür diye merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız aşağıda hizmetinize sunduğumuz öğretici videodan yararlanabilirsiniz. Alın elinize bir çift örgü şişi ve beğendiğiniz renkte bir ipliği sizde video anlatımlarından yola çıkarak akılda kalması bakımından hemen örmeye başlayın.

Bu arada sayfamıza yeni katılanlar için küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Sevgili kullanıcılar, daha önce yüzlerce model paylaştık. Aradığınız o eşsiz model belki de sayfamızın bir köşesinde saklıdır. Sizden ricam şöyle bir sayfamızda gezinti yapmanızdır. Çok beğeneceğiniz bir takım örgü tasarımları ile karşılaşacağınızı garanti ediyorum.

Hoşçakalın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.