Spor Bebek Ayakkabı Detaylı Anlatım

1.308
A+
A-

Merhaba hanımlar şimdi sizlere bebek patik modeli yapımı paylaşacağım. İki renk ile yapılan bebek patik modelini istediğiniz renkler de yapabilirsiniz. Yeni doğan patik modelini isterseniz sayılarını büyülterek yaş gurubunu ayarlayabilirsiniz.

Malzemeler

  • 2 adet patiklik ip
  • Tığ
  • Makas

Yapımı

Patik modeli yapımı için ilk olarak 19 adet zincir çekelim başını alalım 4. zincire 1 defa dolayıp 2 defada çektiğimiz trabzan yapalım aynı yere 5 adet trabzan yapalım. Sıradakinden itibaren yan yana trabzan yapalım 15 adet olacak 15. trabzanı battığımız yere 5 trabzan daha yapalım.

Karşı tarafa da geçmiş olduk bu şekilde her trabzana 1 defa batarak trabzan yapalım. 1 zincir çekelim zincirin üzerine sık iğne yapalım her trabzan 2 defa batarak sık iğne yapalım. Köşe kısmını yaptıktan sonra yan yana 7 adet sık iğne yapalım.

Yan yana 7 adet trabzan yapalım sonra diğer köşede olduğu gibi her trabzana 2 defa sık iğne yapalım. daha sonra her trabzana 1 defa batarak 7 adet trabzan yapalım diğer kalanları sık iğne olarak devam edelim. Karşı tarafa da geçmiş olduk bu şekilde her trabzana 1 defa batarak trabzan yapalım. 1 zincir çekelim zincirin üzerine sık iğne yapalım her trabzan 2 defa batarak sık iğne yapalım.

Köşe kısmını yaptıktan sonra yan yana 7 adet sık iğne yapalım. Yan yana 7 adet trabzan yapalımsonra diğer köşede olduğu gibi her trabzana 2 defa sık iğne yapalım. daha sonra her trabzana 1 defa batarak 7 adet trabzan yapalım diğer kalanları sık iğne olarak devam edelim. Bu şekilde tamamlayalım daha sonra boğaz kısmını da yapalım.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.