Sırt Çantası Modeli Yapımı

4.113
A+
A-

Merhaba hanımlar şimdi sizlere sırt çantası modeli yapımı paylaşacağım. Çanta modeli yapımında isterseniz sap kısmını uzun yaparak boyundan asılan çanta modeli olarak da yapabilirsiniz. Çanta modeli sadece sık iğne ile oluşan bir model.

Malzemeler

  • 2 adet polyester cord ip

• Tabandan ilmek çıkarmak için 4.5 mm tığ

• 1 adet dikdörtgen deri taban

• 1 adet deri büzgü

• 2 adet mıknatıslı çıtçıt

Yapımı

İlk olarak taban kısmımını alarak ilmek atarak sık iğne yapalım her boşluğa batarak sık iğne yapalım Köşelere 3 adet sık iğne yapalım diğer kısımlara 2 adet sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim dibinden arka kanata batarak sık iğne yapalım yanına da arkanın tek kanatına batarak devam edelim. Sadece arka kanatlara batalım.

1 zincir çekelim dibine batalım normal olarak batalım. Yan kısmın sık iğnesine de batalım bu sırada arka kanada değil de normal sık iğne olarak yapalım. 1 zincir çekelim dibine batalım normal olarak batalım. Yan kısmın sık iğnesine de batalım bu sırada arka kanada değil de normal sık iğne olarak yapalım. 1 zincir çekelim dibine batalım normal olarak batalım.

Yan kısmın sık iğnesine de batalım bu sırada arka kanada değil de normal sık iğne olarak yapalım. 1 zincir çekelim dibine batalım normal olarak batalım. Yan kısmın sık iğnesine de batalım bu sırada arka kanada değil de normal sık iğne olarak yapalım. 1 zincir çekelim dibine batalım yine sık iğne olarak devam edelim.

İstediğimiz boyuta gelene kadar bu şekilde devam edelim. Daha sonra büzgü aparatımızı takalım tam ortaya denk gelecek şekilde dikkatli olarak yerleştirelim. Daha sonra kapak kısmını da yaparak aynı mantıkla devam edelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.