Sıralı Çiçek Örgü Modeli Yapımı – Şiş Örgü Teknikleri Sıralı Çiçek Örgüsü

Sıralı Çiçek Örgü Modeli Yapımı

Merhaba kızlar sizler için harika bir şiş örgü modeli olan sıralı çiçek örgü modeli yapımı konusunu paylaşmak istiyorum. Şiş örgü teknikleri arsında sıralı çiçek örgü modeli ayrı bir model. Yani ara model diyeceğimiz yaptığımız örgü işlerini süsleyen, tamamlayan bir örgü örneğidir.

Sıralı çiçek örgü modeli yapımı
Şiş örgü modeli Sıralı çiçek örgü modeli yapımı

Şöyle analatayım sizlere haroşa örgü modeli ile örgü patik bere, hırka, yelek her şeyi örebilirsiniz. Yine selanik örgü modeli ile de bir çok örgü işini yapabilirsiniz. Ancak sıralı çiçek örgü modeli ise örgülerimizde kenar süslemeleri için kullanılır, yada bu kız çocuğu örgü yelek yapımı için etek kısımlarında çok hoş bir ajur deseni vermenizi sağlar.

Farklı bir şiş örgü modeli olan erişte örgü modeli yapımı için buraya tıklayınız.

Kız çocuğu örgü yelek örnekleri yapımı için, mevsimlik örgü kazak modelleri yapımı için tercih edilen ara bir model, tamamlayıcı bir model diyebiliriz. Birde şöyle anlatayım.

Bazı örgü işleri için örgü projenizi süslmek onu daha zengin hale getirmek için çeşitli örgü aplike desenleri kullanırız. Çiçek örgü motifleri gibi erkek çocukları için yaptığımız örgü modellerinde araba aplike modelleri, hayvan aplike örnekleri gibi .

Kız çocuğu örgü yelek yapımı için buraya bakmalısınız.

Fakat örgü yelek modelleri ve hırka örnekleri gibi şiş örgü projelerinde ise böle farklı örgü örnekleri ile örgüler bezenir. Bunlar örgülerimizin yaka kısımları olabilir, kol manşetleri olabilir, etek kısımları olabilir.

Neyse durum böyle umarım size paylaştığım bu çok hoş şiş örgü modeli olan sıralı çiçek örgü modeli yapımı hoşunuza gitmiştir.

Şimdi sizleri vidoelu anlatımla baş başa bırakıyorum.

Şiş Örgü Tekniklerinden Sıralı Çiçek Örgü Modeli Nasıl Yapılır ?

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe