Sevgi Yolu Örgü Modeli Yapımı – Şiş Örgü Sevgi Yolu Modeli Yapılışı

Sevgi yolu Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı

Merhaba hanımlar sizlere bugün sevgi yolu örgü modeli yapımı anlatacağım. Sevgi yolu örgü örneği adı gibi kendisi de oldukça hoş bir şiş örgü modeli. Bu güzelim şiş örgü örneği kıvrılarak giden hoş motifi olan güzel bir örnek.

Sevgi yolu örgü modeli yapımı
Sevgi yolu örgü modeli yapımı

Sizler için daha önce çok fazla şiş örgü teknikleri konusu paylaştım. Amacım sizlere bulabildiğim kadar çok şiş örgü modelleri ve yapılışları konusu paylaşmak.

Meryemin Gülü Örgü Modeli Nasıl Yapılır ?

Örgü örmek isteyen ve kolay örgü dersleri arayan hanımlar için sitemizde en temel seviyeden başlayarak. Örgü dersleri anlattım. Mesela düz örgü ters örgü nasıl yapılır ? Selanik örgü yapımı, haroşa örgü yapılışı gibi temele başlangıç seviyesi örgü modelleri ile başlayabilirsiniz.

Bunun için şiş örgü teknikleri kısmına bakınız orada onlarca şiş örgü örneği bulabilirsiniz. Yada tığ işi örgü teknikleri arıyorsanız onu da ayrı bölümde bulabilirsiniz.

Sevgi yolu örgü modeli yapımı

Eğer sizlerle paylaşmamı istediğiniz bir örgü modeli varsa. Yada bu nasıl yapılır dediğiniz bir örgü işi varsa. Bu konun altına yorum yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Ben elimden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Sürekli internette yeni modeller aramaya ve bunları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Konuyu çok da uzatmadan sizleri videolu anlatım konumuz ile baş başa bırakıyorum.

Videolu Anlatımla Sevgi Yolu Örgü Modeli Nasıl Yapılır ?

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe