Sevgi Halkası Şekeri Şal Modeli Yapımı – Sevgi Halkası Örneği

Şal Yapımı İçin Sevgi Halkası Şekeri Modeli

Merhaba sevgili örgücüler bugün sizlere farklı bir şiş örgü modeli olan sevgi halkası şekeri ile şal modeli yapımı anlatacağız. Sevgi halkası şekeri örneği daha önce sitemizde yer vermediğimiz bir konu. Bir çok farklı şiş örgü modeli paylaştık burada. Bu güzel halkalı örgü örneği de sizler için.

Sevgi halkası şekeri şal modeli yapımı
Sevgi halkası şekeri şal modeli yapımı

Bu şiş örgü modeli ile sizler dikdörtgen şal modelleri yapabilirsiniz. Başka örgü işleri de yapabilirsiniz ancak bence bu örgüye en yakışan şiş örgü şal modelleri olacaktır.

Bu şiş örgü modelini bir ilginç tarafı ise bir tane ince ip ile bir tane kalın ipin ikisini birden kullanarak örgü örüyoruz. Resimde de gördüğünüz gibi hem ince ipi hemde kalın ipi görebilirsiniz. Şiş numarası olarak ise 4 numara yada 5 numara şiş kullanabilirsiniz.

Tığ işi örgü modellerinden tığ işi kurtçuk modeli yapımı için buraya tıklayınız.

Bu şekilde kalın ve ince ipin uyumu ile çok güzel bir örgü ortaya çıkar. Aşağıdaki videoda en detaylı anlatımına kadar yapılışı anlatıldı.

Daha önce sizlere anlattığımız değişi şiş örgü modelleri ve tığ işi örgü örneklerini sitemizde inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bilmediğiniz örgü modelleri ni öğrenerek kendinizi örgü alanında daha çok geliştirebilirsiniz.

Sitemizdeki örgü teknikleri sayfasına bakarak onlarca çeşitleri öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizleri sevgi halkası şekeri modeli yapılışı ile baş başa bırakıyorum.

Sevgi Halkası Modeli İle Şal Yapılışı

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe