Sepet Örgü Modeli Yapımı / Akıcı Anlatım

Hoş geldiniz hatunlar, ne haber… Bu gün hep beraber sepet örgü nasıl örülür onu öğreneceğiz. Bunun için sizler için özel olarak seçtiğim sepet örgü modeli yapımı video kaydını aşağıda paylaşıma sundum. Zaten görmüşsünüzdür. Sepet örgü modeli görüntüden de anlaşıldığı üzere bir sepeti andıran motiflere sahip.

Yapılışı da gayet basit olmakla beraber kullanım alanı da oldukça fazla. kazaklarda, berelerde, atkılarda, hırkalarda, çantalarda vs..Kadınların en büyük hobilerinden birisi olan el işi örgü yapımı sepet örgü modeli gibi her geçen gün ortaya çıkan farklı model ve motiflerle gelişmektedir. Sepet örgü modeli de bunlardan bir tanesidir.

Bu konumuzda videolu anlatım ile sizlere gösterilecektir. Eskilere dayanan bir gelenek olsa da örgü örmek günümüz kadınlarının da en büyük uğraşıları arasında yer almaktadır. Birçok maharetli ev hanımı ortaya çıkardıkları birbirinden şık örgü modelleriyle her geçen gün yeni buluşlar yapmaktadırlar.

Bunun yanı sıra pek çok eski motifte tekrar gün yüzüne çıkmakta ve moda olmaktadır. Örgü modelleri arasında her zevke hitap eden değişik ve farklı ürünler mutlaka bulunabilir.İstediğiniz renk ve modelde seçeceğiniz örgü modellerini, kendiniz için en uygun olan kalitede ipliği alarak tam istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Farklı bir model olan sepet örgü modeli videolu anlatım görüntülerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Oldukça farklı bir model olan sepet örgüyü kolay bir şekilde öğrenecek ve kendinize birbirinden güzel ürünler yapabileceksiniz.

Sepet örgü nasıl yapılır merak edenler için videomuzda tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Özellikle krem rengiyle çok şok görünen sepet örgü için istediğiniz iplik rengini seçerek kendinize kazak, hırka, yelek, bere, eldiven, boyunluk, saç bandı gibi değişik giysiler örebilirsiniz. Sepet örgüyle rahatlıkla kışlık battaniye örebileceğiniz gibi bebek battaniyesi de yapabilirsiniz.

Bakın şu anda kendi kafamdan uydurduğum bu model aslında bir trend olabilirdi. Bu güne kadar moda tasarımcılarının aklına nasıl gelmemiş ya da geldi de ben mi bilmiyorum?Bakın bir tane daha fikrim geldi mesela 🙂 yine bu kot pantolonlarına iliştirebileceğiniz bir bahçıvan pantolon gibi ancak üstü bu sepet örneği modeli olacak şekilde bir tasarım oluşturup bunun satışını yaparsanız oldukça satılacağından kazanç elde edebileceğiniz kanaatindeyim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.