Renkli Boncuklu İğne Oyaları – En Güzel Renkli Boncuk Oyaları – Hobiisleri

En güzel renkli boncuklu iğne oyaları

Sevgili iğne oyası severler renkli boncuklu iğne oyaları konumuza hoş geldiniz. Renkli boncuklu iğne oyaları hayatımızın içine girdiğinden beri, renkli görüntüler ortaya çıkmaya başladı ve tabiri caizse etraf şenlendi. Hayal dünyasının bitmek bilmeyen sınırları, geniş ufuklar ve tabi ki en önemlisi; yetenekli ellerin bir araya gelmesi ile birlikte renkli boncuk oya modelleri ortaya çıkmıştır.

Boncukların oyalarda ne işi var derseniz yanlış düşünmüş olursunuz. Çünkü boncuklu oya kültürü çok eskilerden kalma bir kültürdür. Fakat şimdilerde bu renkli boncuk oyaları yazmalarda görmek sıklıkla görmek yerine, takı olarak görmek daha mümkün demek yanlış olmaz.

Renkli boncuklu iğne oyaları

Renkli boncuklu iğne oyaları

Renkli boncuklu yazma modelleri de azımsanmayacak kadar çok sayıda çeşide sahiptir. Çeyizlerin vazgeçilmez bir parçası olan boncuk oyaları; birbirinden güzel renkleri ve çeşitleri ile kullanan herkesin beğenisini kazanıyor.

Eğer hünerli ellere sahipseniz ve iğneyi istediğiniz gibi kullanıyorsanız;  boncuklu iğne oyası modelleri tam da size göre modelleri içerir. El işi yapmayı seven her kesim için sitemizde iğne oyası kategorisi altında binlerce boncuk oyaları resimli anlatımlar mevcuttur.

Sizlere çok farklı bir iğne oyası modeli olan bayram şekeri iğne oyası yapımı konusuna bakmanızı öneririm.Renkli boncuklu iğne oyaları

En güzel boncuklu oyalar ile hem kendi çeyiz sandığınızı renkli hale getirebilir hem de sevdiklerinize hediye ederek onlar için de hoş bir jest yapabilirsiniz. Siz ve sevdikleriniz en güzel boncuk oyaları ile şık ve renkli görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz.

Ciddi anlamda el ve göz emeği gerektiren boncuklu iğne oyaları ise, ağırlığı ve kullanışlılığı sayesinde oldukça popüler bir seçimdir. İğne oyası yaparken ince bir ustalık ve dikkatli bir çift göz gerekir. En ufak bir hata tüm oyanın gidişatını bozabileceği gibi; sizin için de zaman kaybı anlamına gelir.Renkli boncuklu iğne oyaları

O yüzden boncuklu iğne oyası örnekleri yaparken çok titiz bir çalışma gerekir. Ve tabi nihayetinde de yapılan el emeği bu ürünleri titiz bir şekilde kullanmak gerekir.

Oya yapmaya meraklı iseniz ve bu konu üzerinde yeteneğinizin olduğunu düşünüyorsanız ve iğne oyası öğrenmek istiyorum diyorsanız iğne oyası teknikleri adlı konumuza bakarak temel iğne oyası teknikleri hakkında bilgi alabilirsiniz ve iğne oyası öğrenebilirsiniz. Ayrıca iğne oyası kategorisi altında boncuk oyası çeşitleri ya da boncuklu oya modelleri etiketleri ile araştırmalar yapabilirsiniz.Renkli boncuklu iğne oyaları

Sizler için iğne oyası öğrenmek isteyenler için her biri resimli ve detaylı anlatımlı olan basit iğne oyası modelleri ve yapılışları konuları hazırladım. Yapmanız gereken istediğiniz iğne oyası örneklerini bulmak ve ona göre iğnenizi ayarlamak.

Bir de istenilen renk ve numaralardaki iplerinizi tabi ki. Geri kalan ise hangi anlatım seçeneği sizin için daha basitse onu seçmek ve işe biran önce koyulmaktır.

Ama siz ben iğne oyası bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum, şöyle basit iğne oyası yapımı olsa resimlerle anlatılsa bende baka baka kendim sil baştan iğne oyası öğrenip boncuklu oya örnekleri ile ilgili bir tasarım oluşturmak istiyorum diyorsanız sitemizdeki kolay iğne oyası yapılışı konularına bakınız.

Önemli olan ne yapmak istediğinize karar vermek ve o kararı uygulamaya geçirmektir.

Renkli boncuklu iğne oyası modelleri resimleri

Şimdi sizlere birbirinden güzel renkli boncuklu oya örnekleri göstermek istiyorum umarım beğenirsiniz.Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları

Renkli boncuklu iğne oyaları

Renkli boncuklu iğne oyaları

Renkli boncuklu iğne oyaları Renkli boncuklu iğne oyaları

Evet sevgili iğne oyası severler sizlerle beraber çok güzel bir iğne oyası konumuzun daha sonuna geldik.

Sizler için bin bir emekle hazırladığım bu konular için lütfen konu sonuna yorum yazarak düşüncelerinizi yazmanızı istiyorum.

Facebook Yorum
2
2

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe