Pratik Kare Lif Yapımı Videolu Gösterim

Lif
3.767
A+
A-

Merhaba hanımlar şimdi sizler çok kolay kare lif yapımı paylaşacağım. Önceden çeyizlerin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan lifler gün geçtikçe kullanımdan ziyade süs eşyası gibi kullanılmaya başlandı. Ancak yine de çeyizlerde kalmaya devam ediyor.

kare lif yapımı

Malzemeler

  • 3 adet lif ip
  • Tığ
  • Makas

Yapılışı

Kare lif yapımı için ilk olarak 3 zincir çekelim ortadaki zincire batarak fıstık yapalım. Üzerine 2 fıstık daha yapalım. Bu şekilde üst üste olacak şekilde 6 tane fıstık yapalım.Daha sonra diğer renge geçelim 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım . Üzerine 2 fıstık daha yapalım.

Bu şekilde üst üste olacak şekilde 6 tane fıstık yapalım.Daha sonra diğer renge geçelim 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım.

1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. Tekrar 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım.

1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım.Tekrar 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım.

1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. Tekrar 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım.

Tekrar 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. Bu şekilde tamamlayalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.