Penye İpten Yuvarlak Çanta Modelleri – Yuvarlak Penye İp Çanta Modelleri

2.444
A+
A-

Penye ipten yuvarlak çanta modelleri

Penye ipten örgü örmeyi seven hanımlar koşun koşun bu konumuz tam size göre. Her biri ayrı güzel tasarımda penye ipten yuvarlak çanta modelleri çok hoşunuza gidecek. Biliyorsunuz son 3-4 yılda penye ip ile örgü modelleri çok moda oldu.

Çocuk pusetleri, dekoratif yastık modelleri penye ipten yapılan örgü modelleri arasında. Özellikle penye ip çanta modelleri alanında başlı başına bir piyasa oluştu diyebiliriz.

Penye ipten yuvarlak çanta modelleri

Penye ipten yuvarlak çanta modelleri

Gün geçmiyor ki moda dünyasında yenilenen ve değişen modeller ortaya çıkmasın. Gerek tekstil dünyasında, gerek ayakkabı dünyasında gerekse aksesuar dünyasında her geçen gün farklı tarzlar meydana gelmekte ve trend olarak gündeme oturmaktadır.

Şimdilerde ise göze çarpan moda akımlarından bir tanesi penye ipten yuvarlak çanta akımıdır. Özellikle genç kesimin çok tercih ettiği bu örgü çantalar, renkleri ve modelleri itibari ile oldukça ilgi görmektedir. Üstelik kullanımı da son derece rahat olan bu çantalar, bu sene oldukça fazla sayıda piyasada görüleceğe benziyor.

Bu zaman kadar size penye ipten yapılan örgü modellerinden bir kaç örnek paylaştım.

Penye ipten örgü yapımına çok iyi bir örnek anlatım için penye ipten sepet yapımı konusuna bakınız.

Birde penye ipten paspas yapımı konusuna bakmalısınız.

Penye ip çanta modelleri, form olarak genellikle hatta çoğunlukla yuvarlak formda yapılmaktadır. Penye iplikleri hazır olarak alabileceğiniz gibi, eski kullanmadığınız penye tişört, etek, şort vb. kıyafetlerinizden de elde edebilirsiniz.

Penye ipten yuvarlak çanta modelleri

Penye ipten yuvarlak çanta modelleri

Böylece hem eski kıyafetlerinizi çöpe atmamış olur hem de ortaya yepyeni trend bir çanta çıkarmış olursunuz. Penye ipten çanta yapmak isteyenler örgü sayfamızdaki resimleri inceleyerek fikir sahibi olabilirler.

Tek renkle örebileceğiniz gibi, birden fazla renkleri bir araya getirerek de farklı bir tarz ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı olarak çantalarınızın üzerine penye ipliklerle uyumlu ya da zıtlıktan hoşlanıyorsanız, penye ipliklerle kontrast aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Penye ip çanta yaparken, düz bir model ya da farklı tonda kullanacağınız iplerle desenli bir çanta da yapabilirsiniz. Tamamen kendi tarzınızı yansıtacak çantaları yapmak sizin elinizde. Penye ipler için özel olarak tasarlanmış kalın numaralı tığ ile çok basit bir şekilde penye ipten çanta modelleri oluşturabilirsiniz.

Hem bayanlara hemde çocuklara örgü sırt çantası modelleri konusuna bakmanızı tavsiye ederim.

İşin püf noktalarını öğrendiğiniz takdirde, hem hızlı hem de eğlenceli bir şekilde birden çok çanta yapmanız da mümkün. Sosyal paylaşım sitelerinde sıklıkla göze çarpan satış konseptli sayfalarda da penye ip ile çanta satışı görebilirsiniz.

Sizler de bu gibi sayfalarda ya da birebir satış yapmak istiyorsanız; işe başlamadan önce mutlaka sayfamızı incelemelisiniz. Böylece hem kendi çantalarınızı örebilir hem de bu işten çok iyi paralar kazanarak aile bütçesine destekte bulunabilirsiniz. Belki de bir marka haline bile gelebilirsiniz.Penye ipten yuvarlak çanta modelleri

Her bayanın dolabında muhakkak bulunması gereken penye çanta, günlük hayatınızda bir kurtarıcı parça olarak size rahatlık sağlayabilir. En avantajlı yönlerinden birisi de kolay temizlenebilmesi hatta yıkanabilmesi ve yıkanma sonrasında kolay deforme olmamasıdır.

Penye ip çanta modelleri arasında, uzun saplı kol çantaları en çok tercih edilenler arasında olurken, cüzdan tipi çantalar da tercih edilmektedir.

Kelebek motifli çanta yapımı konumuz ile kendinize çok pratik örgü çanta yapabilirsiniz.

Tığ çanta modelleri, belki de örme çanta modellerinin arasında en kolayıdır desek yalan olmaz. Tığ ile çanta modelleri yapmak isteyenler, piyasada bulunan örgü çanta fiyatları konusunda fikir edinerek çanta satışında bulunabilirler.

Eğer örgü örmeyi bilmiyorsanız da tığ ile yapılan çanta modelleri yapan kişilerden yardım isteyebilir ya da satın alabilirsiniz. Bunun için facebook sayfamıza gelip fiyat sorabilirsiniz hanımlar.

Resimli bol örnekli penye ipten yuvarlak çanta modelleri

Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri Penye ipten yuvarlak çanta modelleri

 

Facebook Yorum
4
2

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe