Penye İpten Sırt Çantası Modelleri – Penye İp Örgü Sırt Çantası Modelleri

25.393
A+
A-

En güzel penye ipten sırt çantası modelleri

Merhaba son yılların örgü modası penye ipten örgü modelleri yapmak. Bende sizlere bu modadan geri kalmayın diye penye ipten sırt çantası modelleri paylaşacağım bu konuda.

İp sektörünün yeni gözdesi bu sene penye iplerden oluşuyor. Neredeyse her yerde karşımıza çıkan penye ipliklerle aklınıza gelebilecek her türlü parçayı örmeniz mümkün. Sepet yapımından tutun da, saksı kılıfına kadar; hatta kol çantasından örgü sırt çantası modelleri ne kadar pek çok modeli görmeniz mümkün.

Özellikle sırt çantası kullanmayı sevenleri de unutmayıp; onlar için fevkalade modeller ortaya çıkaranların sayısı azımsanmayacak kadar fazla sayıdadır. Sayfamızda bulunan sırt çantaları ile ilgili görselleri incelediğiniz zaman siz de hemen penye ipten sırt çantası yapmak isteyeceksiniz.Penye ipten sırt çantası modelleri

Penye ip sırt çantası, ana okuluna ya da kreşe giden kız çocuklarınız için oldukça ideal bir seçim olacaktır. İçine fazla ağırlık koymadığınız sürece uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir kirlenme durumunda da ılık suyla yıkadığınızda çantanızın formu bozulmaya uğramaz.

Makinede yıkayacaksanız da ısı ayarına dikkat etmenizde fayda vardır. Kullanacağınız ipin kalitesine bağlı olarak, ipte sarkma ya da ipin renginde solma görülebilir. Bu yüzden ip seçiminize de dikkat etmelisiniz.

Penye ip çanta modelleri olarak iki gün önce sizlere penye ipten yuvarlak çanta modelleri paylaştım.

El yapımı sırt çantası yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği modeller arasında el yapımı sırt çantası modelleri yer almaktadır. Çünkü en güzel sırt çanta modelleri arasında örgü sırt çantası modelleri vardır.

Genellikle fabrikasyon ürünlerden ziyade, el emeği ürünlerin kullanımı daha uzun ömürlü olmakta ve daha çok kullanılmaktadır. Penye ipten çanta da bahsedilen bu el emeği ürünler arasında oldukça güzel olan bir modeldir.Penye ipten sırt çantası modelleri

Penye ip çanta yapımında kullanılan ipi, toptan alabileceğiniz gibi, yapacağınız çantanın büyüklüğüne göre kullanmadığınız penyeleriniz keserek de yapabilirsiniz. Hem sizin için bir deneyim olmuş olur hem de ilk başta yapacaklar için ip masrafı olmamış olur.

Penye ipten çanta modelleri yaparak gelir elde etmek isteyenler ise, toptan ip alarak çanta yapımını daha uyguna mal etmiş olur. Penye ip ile çanta yapmak hem çok kolay hem de çok zevkli bir hobidir. Örgü hakkında hiç fikir sahibi olmayanlar bile, işin tekniğini öğrenerek seri bir şekilde penye çanta örebilir.

Penye ipten en çok yapılan örgü modelleri arasında penye ipten paspas yapımı ile penye ipten sepet yapımı gelmektedir.

Farklı aksesuarlar kullanarak ( kurdele, güpür, fisto, düğme, boncuk, zincir vs.) penye ip çanta modelleri çeşitlerini artırabilirsiniz. Çantaların taşıma kapasitesini düşünerek ona göre için eşya koyarsanız, yapmış olduğunuz örgü sırt çantası modelinizi çok çabuk eskitmeden kullanabilirsiniz. tek renkli ya da iki renkli modeller yaparak, çantanıza ayrı bir hava katabilirsiniz.

Penye ipten örgü sırt çantası yapımı

Sırt çantası kullanımında pek çok avantajlar vardır. Bu yüzden özellikle dışarı çıkacağı zaman yanında fazla eşya taşıması gerekenler, genellikle sırt çantası kullanmayı tercih eder.

Çünkü sırt çantası, çantadaki ağırlığı her iki omuza da eşit olarak yayar. Sırt çantası modelleri seçerken, bu noktaya dikkat ederek sırt çantası seçmekte fayda vardır.

Resimlerle çok şirin görünen penye ipten sırt çantası modelleri

Kızlar şimdi sizlere penye ip ile yapılmış örgü sırt çantası modelleri paylaşacağım.

Bende bu şekilde örgü çanta örmek istiyorum. Ama örgü bilmiyorum diyorsanız. sitemizde örgü teknikleri sayfamıza bakarsanız burada bütün örgü tekniklerini adım adım anlattığımızı görürsünüz.

Facebook Yorum
15
3.3

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe