Penye İpten Çok Şık Çanta Yapımı

3.897
A+
A-

Merhaba hanımlar şimdi sizlere çanta modeli yapımı paylaşacağım. Hem boyundan asarak kullanacağınız hem de saplı olarak kullanabileceğiniz çok şık çanta modeli. Bu günkü Çanta yapımı için gri renk tercih edilmiş çok yakışmış çanta modeli yapımına.

Malzemeler

  • 2 adet penye ip
  • 1 adet kilit
  • 4 adet yaylı halka
  • 1 mt çanta zinciri
  • 1 adet püskül aparatı

Yapımı

Çanta yapımı için 20 adet zincir çekelim. İlk zincir atlayıp ikincisinden başlayarak sık iğne yapalım. Her zincire batarak sık iğne yapalım son kısma kadar. En son zincire 3 adet sık yapalım. Her zincire batarak sık iğne yapalım son kısma kadar. En son kısma sık iğne yapalım tam çekmeden diğer yan kısma batalım ikisini birden çekelim.

Yanındakinden itibaren devam edelim sık iğne yapmaya köşe kısmındaki 3 lü battığımız sık iğnenin her birine 2 şer defa batarak sık iğne yapalım. Bitiş kısmının sık iğne olan yerine 2 şer defa batalım. Diğer sık iğnelere 1 defa batarak sık iğne yapalım. Her zincire batarak sık iğne yapalım son kısma kadar. En son zincire 3 adet sık yapalım. Her zincire batarak sık iğne yapalım son kısma kadar.

En son kısma sık iğne yapalım tam çekmeden diğer yan kısma batalım ikisini birden çekelim. Yanındakinden itibaren devam edelim sık iğne yapmaya köşe kısmındaki 3 lü battığımız sık iğnenin her birine 2 şer defa batarak sık iğne yapalım. Bitiş kısmının sık iğne olan yerine 2 şer defa batalım. Diğer sık iğnelere 1 defa batarak sık iğne yapalım. Bu şekilde devam edelim daha sonrada aparatları yapalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.