Patlamış Mısır Örneği Atkı Yapımı – Popcorn Örgü Atkı Nasıl Yapılır ?

Patlamış Mısır Örneği Atkı Yapımı

Merhaba hanımlar sizlere patlamış mısır örneği ile atkı yapımı anlatacağım bu konumuzda. Diğer adı ile popcorn örgü modeli olan bu çok tığ işi örgü modeli ile örgü atkı nasıl yapılır bu konudaki videolu anlatımla öğrenebilirsiniz. Kışlık örgü atkı yapmak için bir çok teknik bir çok örgü modeli var. Şiş örgü modelleri ile örgü atkı yapılabildiği gibi tığ işi örgü örnekleri ile de çok güzel örgü atkı yapılabilmektedir.

Patlamış mısır örneği atkı yapımı
Patlamış mısır örneği atkı yapımı

Bu konuda ise sizlere çok gösterişli bir örgü modeli olan popcorn örgü modeli ile atkı yapımı anlatacağız. Daha önce sitemizde sizler için popcorn battaniye modeli yapımı anlatmıştım. O konuya da bakabilirsiniz. Popcorn örgü modeli yani patlamış mısır örneği örgüden aynen patlamış mısırlar gibi kabartı motifler oluşturan zevkli bir tığ işi örgü modelidir.

Zaten popcorn örgü modeli ile en çok örgü bebek battaniye modelleri, örgü çanta modelleri yapılmaktadır. Birde bu konumuzda da gördüğünüz gibi patlamış mısır örneği ile atkı yapımı konusu var.

İç İçe Geçen Halkı Örgü Modeli İle Atkı Yapımı

Hepsinde temel mantık benzer. Ben sizlere fikir vermeye çalışıyorum sadece. Sağlam bir şekilde patlamış mısır örneği yapımı öğrendikten sonra geriye atkı yapmasını bilmek kalıyor.

Bunun içinde sizlere daha önce yapılışını anlattığım bbb konusuna bakmanızı öneririm. Ve benzeri örgü atkı yapımı gibi yada örgü şal yapılışı gibi konulara da bakabilirsiniz.

Şimdi sizleri popcorn örgü modeli ile atkı nasıl yapılır onun anlatıldığı videolu anlatımla baş başa bırakıyorum.

Popcorn Örgü Atkı Nasıl Yapılır ?

Popcorn Örgü Atkı Yapımı
Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe