Örgü Kazak Yapımı – Tığ İşi Boğazlı Bayan Kazak Yapılışı

22.565
A+
A-

Bayanlar İçin Örgü Kazak Yapımı

Merhaba arkadaşlar sizlere göz alıcı güzellikte örgü kazak yapımı konusu anlatmak istiyorum. Bu tığ işi boğazlı bayan kazak yapılışı sizinde çok hoşunuza gidecek. Daha önce sizlere burada hiç örgü kazak yapımı ile alakalı konu paylaşmadım. İlk açılışımızı da çok güzel bir örgü kazak modeli ile yapmak istedim. Cidden bu örgü kazak örneği benim çok hoşuma gitti harika bir görünümü var. Şimdi sizlere bu kazak nasıl örülüyor bu harika görünümü nasıl aldı sizlere ondan bahsedeyim.

Tığ işi örgü kazak yapımı
Tığ işi örgü kazak yapımı

Daha önce örgü kazak nasıl yapılır bilenler yada bilmeyenlerin genelde aklına gelen ilk şey. Örgü kazak şişle örülür biliniyordu. Ben ile daha önce tığ ile örülen kazak ek görmemiştim. Genel algıya göre kazak örmek için şiş örgü bilmek gerekir ve güzle bir örgü kazak için değişik şiş örgü modelleri bilip onları kombine etmek gerekir.

Burgu Örgü Modeli Nasıl Yapılır buradan bakabilirsiniz.

Misal örgü kazak modelleri yaparken en çok kullanılan örgü örneklerinin başında burgulu örgü modelleri gelmektedir. Ve bu burgu örgü modelleri örgüye yeni başlayan hanımlar için yapımı öyle çok kolay değildir.

Ayrıca tığ işi örgü şiş örgüye göre daha kolay olduğundan bence bu tığ işi örgü kazak modeli herkes tarafından kolaylıkla yapılabilecek harika bir kışlık örgü kazak modeli.

Örgü kazak nasıl yapılır
Örgü kazak nasıl yapılır

Ayrıca bu tığ işi örgü kazak yapımı projemizde akıllı ip dediğimiz rengi değişen ip kullanılmış ki kazağımıza şahane bir renk geçişi katmış. Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi bu tığ işi örgü kazak modelini örmüş ve bizim için tığ işi örgü kazak nasıl yapılır bize göstermiş olan İspanyol bayanın videosunu izleyerek bizde tığ ile kazak nasıl örülür öğrenebiliriz

Video İspanyolca olmasına bakmayınız. Burada 1 saatli videoda da göreceğiniz gibi her detayı net bir şekilde gösterilmiş. Tüm yapılış aşamaları video yer alan bu tığ işi örgü kazağı sizde bakarak yapabilirsiniz

Şimdi sözü uzatmadan tığ ile örgü kazak yapımı videomuzu izleyelim ve bir an önce kendimiz için ve sevdiklerimiz için örgü kazak modelleri yapalım ne dersiniz.

Tığ İle Yapılan Bayan Boğazlı Örgü Kazak Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.