Örgü Kazak İçin Şiş Örgü Modeli Yapımı – Kazak İçin Şahane Burgu Modeli

Örgü Kazak Yapımı İçin Burgu Örgü Modeli Yapımı

Örgücü hanımlar, örgü aşıkları hobi işleri olarak sizlere örgü kazak için şiş örgü modeli yapımı konusu ile geldim. Böyle bir şiş örgü modeli ile karşılaşınca ne isim versem bilemedim bende bu örgü modeli ile çok güzel örgü kazak yapılabilir diye düşündüğüm için konuya böyle bir isim vermeyi uygun gördüm.

Örgü kazak için şiş örgü modeli yapımı
Örgü kazak için şiş örgü modeli yapımı

Kazak örmek için kullanabileceğiniz bu şiş örgü modeli burgulu örü modelleri dediğimiz örgü türlerine benziyor. Bazı modeller ise burgulu modele benzemiyor. Bu tarz örgü kazak yapamında kullanılan şiş örgü örneklerine cable knitting deniyor. Kablo örgü modeli gibi . Çünkü kabloların birbirine dolanışı gibi görünüyor.

Yine de ilk baktığımızda Y-burgu örgü modeli konusuna çok benzettiğim bir örgü modeli. Yine örgü kazak yapımında kullanabileceğiniz şahane bir burgulu örgü modeli var. Ona da aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kalp Şeklinde Burgulu Örgü Modeli Yapımı

Sizin de gördüğünüz gibi görüntüsü harika olan bir şiş örgü örneği. Bu örgü modeli ile ister kazak örebilirsiniz. ister uzun örgü hırka modelleri örebilirsiniz.

Yine sizlere dün paylaştığım bir süveter örgü modeli yapımı konusu vardı. Orada da burada örgü kazak için şiş örgü modeli paylaştığım gibi süveter örmek için güzel bir şiş örneği paylaştım. Hepsini beğeneceğiniz düşünüyorum.

Sizleri bu güzel örgü modelini yapımı ile baş başa bırakıyorum.

Örgü Kazak İçin Şiş Örgü Modeli Yapımı videolu Anlatım

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe