Örgü İğnelik Modelleri – 72 Adet Örgü İğnedanlık Modelleri

803
A+
A-

Merhaba hanımlar bugün sizlere her örgü gibi, iğne oyası gibi, nakış ve benzeri her türlü el işi ile uğraşan her bayana lazım olan örgü iğnelik modelleri paylaşacağım.

Örgü iğnelik modelleri çok eskilerden beri kullanılan ve asla modasını kaybetmemiş orijinal fikirler arsında yer almaktadır. İğne ile ilgili işi olanların, iğnelerinin dağılmaması ve kaybolmaması için tasarlanan basit modeller olarak ortaya çıkan iğnelik modelleri, gün geçtikçe tasarımsal ürünler arasına girmiştir.Örgü iğnelik modelleri

Öyle ki, ilk başlarda sadece terzilerin kullandığı bu iğnelikler zamanla her evde bulunan hatta bulunması gereken bir ürün olmuştur.

Değişik tarzlarda ve çeşitlerde onlarca iğnedanlık vardır. Geri dönüşüm amaçlı CD gibi parçaları kadife kumaşlarla kaplayıp, üzerini plastik çiçeklerle süsleyen iğnedanlık furyası bir ara oldukça meşhurdu. Fakat her şeyde olduğu gibi, bu modellerin de modası geçti ya da geçici olarak durdu diyebiliriz.

Hanımlar örgü tabak altlığı modelleri konumuza baktınız mı ?

Modası geçmeyen ve asaletinden asla ödün vermeyen örgü, yine başrole geçerek iğnedenlik modelleri arasında da ilk sıralara geçti. Örgü severlerin sınır tanımayan üretimleri sayesinde, örgü iğnelik akımı başladı.Örgü iğnelik modelleri

Çok çabuk da bu akımın bitmeyeceği görünüyor. Çünkü 100’e yakın modeli ile rengarenk görüntüleri ile oldukça güzel modeller bulunmakta.

Düğünlerde takı törenlerinin olmazsa olmazı, kadeh iğnedanlık modelleri bu kez de karşımıza örgü şeklin almış biçimde çıkıyor. Modern ve yeni nesil kadeh iğnedanlık yerine, geleneksel ve klasik görünüşleri ile örgü iğnelikler daha çok dikkat çekiyor. Hatta daha çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor desek yanlış olmaz.

Çiçek, kelebek, baykuş, minyatür yastık, fincan, kalp, kaktüs, uğur böceği ve daha pek çok çeşidi ile onlarca örgü iğnelik modeliniz sayfamızda görmeniz mümkün. Örmesi hem zevkli hem de oldukça basit modellerdir.Örgü iğnelik modelleri

İster tığ isterseniz de şiş yardımı ile siz de kendi iğnedanlığınızı oluşturabilirsiniz. Örgü iğneliğiniz, modeline göre duvarınızda ya da masanızda bir süs olarak da durabilir. Amacının yanı sıra genellikle süs eşyası olarak da tercih edildiği gözlemlenmektedir.

Sade bir örgü iğnelik yapabilir ve üzerini yine örgü aplikeler ile süsleyebilirsiniz. Örgü iğnedanlığınızın tasarımını oluşturmak, tamamen sizin hayal gücünüze ve el becerinize kalmış bir durumdur.

El emeği örgü mutfak süsleri , örgü tutacak ve altlık modelleri paylaştığım konuma bakmak isteyebilirsiniz.

Dikiş dikerken, dikiş makinesi ile bir işiniz varken iğnelerinizin sağa sola gitmemesi ve etrafınızdakiler için bir tehlike oluşturmaması için iğnedanlık kullanmanızda fayda vardır.

Böylelikle hem iğne arayıp zaman kaybına maruz kalmazsınız hem de elinizi attığınızda çok çabuk iğnelerinize ulaşabilirsiniz.

Örgü iğnelik modelleri yaparak kendi iğnedanlık ihtiyacınızı giderebileceğiniz gibi, seri şekilde örerek satış da yapmanız mümkündür. Hem zevkli bir iş yapmış olursunuz hem de bu işten para Kaancı sağlamış olursunuz.

Satışlarınızı internet üzerinden veya sosyal medya üzerinden yapabilirsiniz, dükkanı olan tanıdığınız birileri ile anlaşıp onun dükkanında bu ürünleri satabilirsiniz ya da komşularınıza satabilirsiniz. Hem farklı hem de kullanışlı olan bu örgü iğnelikler, emin olun herkes tarafından ilgi görecektir.

Resimlerle 72 adet örgü iğnelik modelleri

Hanımlar şimdi sizlere büyük çoğunluğu örgü iğnelik modelleri ve az bir kısmı kumaştan ve kadifeden yapılma iğnedanlık modelleri paylaşacağım. Umarım size güzel fikirler ve bakış açıları kazandırır.

Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri Örgü iğnelik modelleri

 

 

Facebook Yorum
4
3.5

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe