Örgü Bebek Tulum Battaniye Modelleri – Tulum Bebek Battaniyesi

37.405
A+
A-

Merhaba hanımlar sizlere bugün çok şirin örgü bebek tulum battaniye modelleri göstermek istiyorum. Yeni bebek sahibi olmuş anneler, yada torun bebkleyene ananeler, babanneler yengeleri halalar bu örgü bebek tulum battaniye modelleri çok hoşunuza gidecek. Sizde hemen bir tane tığ işi örgü tulum bebek battaniye modelleri nden birini örmek isteyeceksiniz. 

Örgü bebek tulum battaniye modelleri
Kaplumbağa erkek bebek battaniye modeli

Daha önceden sizlere şahane iki renkli bebek battaniyesi yapılışı paylaşmıştım. Bu konuya da bakabilirsiniz hanımlar. 

Yapacağınız örgü tulum bebek battaniyesi modelleri için çeşit çeşit örgü aplike örnekleri kullanabilirsiniz. Erkek çocuklar için ayrı erkek bebek aplike modelleri tercih edebilirsiniz. Kız bebekler için çiçek aplike motifleri, kelebek ve kuş aplike örnekleri kullanabilirsiniz.

Maharetli hanımlar sağ olsun çeşit çeşit örgü bebek tulum battaniye modelleri tasarlamışlar. Kaplumbağa şeklinde bebek tulum battaniye yaptıkları gibi yıldız şeklinde bebek tulum battaniye modelleri tasarlamışlar.

Bizde sizlere bu şahane el örgüsü bebek battaniye modelleri sizlerle paylaşıyoruz. 

Eğer sizde dikkat ettiyseniz modellerin bir kısmı tığ ile örebileceğiniz örgü tulum battaniye örnekleri. Fakat çoğu da şiş örgü ile yapılan battaniye modelleri. 

Sizde fark edeceksiniz ki eğer örgü konusunda iyiyseniz tasarlayabileceğiniz battaniye modellerinin sınırı yok. Her türlü çiçeğe hayvana benzeyen battaniye modelleri yapabilirsiniz.

[embed-vi-ad]

Fakat eğer ben öyle kafama göre örgü modeli üretemem. O kadar iyi örgü bilmiyorum diyorsanız. En baştan başlayarak öğrenebilirsiniz. Sitemizde daha önceden beri sizler için örgü teknikleri adlı konular hazırlamıştım. Bu konulara mutlaka bakmanızı öneririm.

Hanımlar eğer bu konumuzu beğendiyseniz lütfen konu altına yorum yazarak bize fikirlerinizi bildiriniz.

Bir başka konuda görüşene dek kendinize iyi bakınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.