Örgü Bebek Anahtarlık Yapılışı – Amigurumi Bebek Anahtarlık Yapımı

291
A+
A-

Hanımlar sizlere bu yazımızda videolar ile farklı şekillerde örgü bebek anahtarlık yapılışını göstereceğiz. Son yıllarda örgü ile yapılan malzeme ve eşya yelpazesi giderek genişlemektedir. Sadece kıyafet değil çeşitli aksesuarlar ve süs eşyaları da yapılabilmektedir.

Örgü kıyafet modelleri de aynı şekilde internetin yaygınlaşması sayesinde daha çok çeşitlenmiştir. Brezilya da yapılan bir örgü anahtarlık yapımı youtube sayesinde Türkiye’de kolayca hayata geçirebilmektedir. Diğer taraftan Türkiye’de meşhur olan iğne oyası diğer ülkeler tarafından havlu modelleri halinde kullanılmaya başlanmıştır.

Bebek Terliği Şeklinde Örgü  Anahtarlık Yapımı

Yukarıdaki modelimizde bebek terliği şeklinde örgü anahtarlık yapımı anlatılmıştır. Ancak bana öre kullanılan ip kalın olduğu için gösterişli bir model ortaya çıkmamıştır.

Aşağıdaki örnekte ise bebek biberonu şeklinde örgü model ortaya konmuştur. Bayraktan’da anlaşılacağı gibi Amerikalı bir bayan tarafından örülmüşe benziyor. Bu ürün daha çok vitrin süs olarak kullanılır. Ayrıca tabanına yapacağınız ekleme ile anahtarlık halini alabilir.

Bebek biberonu Şeklinde Örgü Anahtarlık Yapılışı

Aşağıdaki örnekte mini elbiseleri görmekteyiz. Örgü oyuncaklara genelde amigurumu deniliyor daha çok hayvan figürleri yapılıyor. Bu tarz elbiseler ise minyatür çalışmalar şeklinde düşünebilir.

Mini Elbise İle Örgü anahtarlık Nasıl Yapılır

Bebek Patiği Görünümlü Örgü Anahtarlık Yapımı

Bebek Temalı Evde Örgü Anahtarlık Yapımı

Bebek Terliği Modelinde Amigurumi Anahtarlık Yapılışı

Amigurumi örgü bebek anahtarlık modelleri

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe