Örgü Anahtarlık Yapımı – Amigurumi Kalp Anahtarlık Yapımı

Örgü Anahtarlık Yapımı ve Amigurumi Kalp Yapımı

Hanımlar bugün sizlere amigurumi kalp yapımı ve amigurumi kalp modelleri ile örgü anahtarlık yapımı anlatacağım. Örgü anahtarlık nasıl yapılır, amigurumi kalp örnekleri ile amigurumi kalp nasıl yapılır sizlere anlatalım.

Eğer sizde örgü işleri ile uğraşıyorsanız veya dikiş işi ile ilgileniyorsanız iğnelerinizi saklayabilirsiniz. Gerek iğnedanlık yani örgü iğnelik olarak gerekse çok hoş bir amigurumi kalp süsü olarak kullanabilirsiniz.Örgü anahtarlık yapımı - Kalp anahtarlık yapımı

Amigurumi kalp yaparak bundan örgü anahtarlık modelleri üretebilirsiniz yada iğnelik modelleri yapabilirsiniz. Birde bu ve benzeri amigurumi modeller ile buz dolabı kapağı yada dolap kapaklarına tutacak niyetine süs niyetine takılabiliyor.

 

Amigurumi Kalp Yapımı – Tığ İşi Örgü İğnelik Yapımı

Bu videoda kalp şeklinde şahane bir örgü motif yapımı göreceksiniz. Bu videodaki model iğnelik olarak tasarlanmıştır. Kalp şeklinde toplu iğne ve diğer iğneleri saplayabilmeniz için iğnedanlık tasarlanmıştır.

Ayrıca bu videoya amigurumi kalp yapımı da diyebilirsiniz.  Bu videoyu izleyerek rahat bir şekilde amigurumi kalp nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

+

Boncuklu Kalpli Örgü Anahtarlık Yapılışı Videolu Anlatım

Burada ise yukarıda videoda yapılan amigurumi kalp modelinin anahtarlık hali var. Yani örgü anahtarlık yapımı izleyebilirsiniz.

Kolay Örgü anahtarlık Nasıl Yapılır ?

Burada ise daha basit bir örgü modeli ile tığ işi örgü anahtarlık yapımı öğrenebilirsiniz.

 

Amigurumi kalp modelleri – Örgü Anahtarlık Modelleri

Burada sizlere amigurumi kalp örnekleri göstereceğim. Birde bu amigurumi kalp modelleri kullanılarak yapılan örgü iğnelik ile örgü anahtarlık modelleri bulabilirsiniz.

Facebook Yorum
1
1

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe