Nohut Örneği Nasıl Örülür / Ayrıntılı Anlatım

Selam hanımlar, Şimdi size konuyla alakalı “nohut yemeğini seviyorsanız bu modeli de seveceksiniz” gibi çok saçma bir espri yaptıktan sonra nohut örneği nasıl örülür başlıklı yazıma başlamak istiyorum :):):) Tabii ki nohut yemeği ile uzaktan yakından bir alakası olmayan örgü tohum örneği olarak da bilinen bu örgü modelinin nasıl örüldüğünü sizlere anlatarak beğenilerinizi kazanıp “vay be ne de güzel anlatmış bir kerede anladım” gibi söylemlerinizle takdirlerinizi toplamaya adayız. Uzun bir cümle oldu sanırım 🙂 olsun ziyanı yok.


Nohut örneği modeli adından da anlaşılacağı üzere adeta bir nohutu andıran örgü modeli daha çok genç kızların saçlarını süsleyen ve toplamalarına yardımcı olan bandana modelleri başta olmak üzere kazaklara da oldukça yakışan bir örgü örneğidir. Hatta bu işten iyi anlayan yetenekli hanımlar küçük kızlarına bu modelden tayt biler ördüğünü söyleyebilirim.

Hem kış aylarında sıcak tutuyor hem de pantolon görüntüsüyle çok şık duruyor.Kızlar, paylaştığımız bu video üzerine tıklayarak bu harika nohut örgü modelinin yapılışı na dair teknik bilgi edinerek kendi tasarımlarınızı oluşturmaya başlayın. Evet yaz geldi ancak kış için hazırlık yapmanın tam da zamanı aslında.

Ya da bu örgü modelinden bir çanta tasarlayarak yaz aylarında rahat spor kıyafetlerinizle bir bütün oluşturmanız mümkün.

Hatta elim değmişken size bir kombinde vereyim, beyaz bol bir tişört, bol paça mavi bir Jean, konvers ayakkabı ve üzerine harika boyundan geçirilen kırmızı renkte bir nohut modeli çanta. Dışarı çıkmaya hazırsınız, saçlarınızı da dağınık bırakmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.