Meryemin Gülü Örgü Modeli Yapımı – Meryem Gülü Şiş Örgü Modeli

Meryemin Gülü Örgü Modeli Yapımı

Merhaba kızlar sizlere bugün Meryem’in gülü örgü modeli yapımı anlatacağım. Değişik bir isme sahip bu şiş örgü modelini beğeneceğinizi düşünüyorum. Sanırım Meryem diye örgü konusunda tanınan biri zamanında bu modeli çıkardı. Sonra ya kendisi yada sevenleri bu şiş örgü örneğine Meryem’in gülü şiş örgü modeli adını verdi.

Meryemin gülü örgü modeli yapımı
Meryemin gülü örgü modeli yapımı

Kaç yıldır örgü ile alakalı eğitim videoları içeren konular işliyoruz. Örgü çalışmaları hakkında bol bol örgü modelleri ve yapılışlarına dair konular paylaşıyoruz. Gördüğüm üç seviye örgü bilen hanım var. Biri örgüyü yeni öğreniyor biraz ilerletmiş bir modeli yapması için ona tarifi lazım. Resimli anlatımla örgü modelleri.

Minik Yelkenler Örgü Modeli Yapımı konusunu daha önceden gördünüz mü ?

Yada videolu anlatımlı örgü dersleri olması lazım. Diğeri ise daha usta olanlar. Bir örgü modelini görünce aynısını yapabilenler. Birde çok daha ilerisi var ki kendisi örgü modeli tasarlayabiliyor. Bir gördüğünü hemen yapabiliyor. Anında bu modelde şurada şıı örü teknikleri kullanılmış bilebiliyor. Farklı şiş örgü teknikleri ni birleştirerek yeni kombin örgü modelleri ortaya çıkarabiliyor.

Meryemin gülü örgü modeli yapımı

Bu saydığım üçüncü sınıfa giren örgücü hanımlara çok büyük saygım var. Ben onları büyük usta olarak görüyorum. Çünkü tam bağımsız bir sanatçı. Canı ne isterse ne hayal ederse şiş ve ip ile yapabilirler.

Bazen düşünüyorum acaba bu kadar ileri seviye örgü bilsem bol bol paralı sipariş alarak işler mi yapardım yoksa. Ortaya daha ileri seviye modeller çıkartacak tasarımlar mı yapardım.

Çünkü zaman zaman görüyorum çok farklı, hiç akla hayale gelmeyecek örgü modelleri yapmış öylesi yetenekli hanımlar.

Şimdi sizleri Meryem’in gülü örgü modeli yapımı ile baş başa bırakıyorum.

Meryemin gülü Örgü Modeli Yapılışı Şiş Örgü Örneği

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe