Makrome Perde Yapımı – Örgü Perde Modelleri Anlatımlı

20.914
A+
A-

Makrome perde yapımı yazımızda resimli gösterimlerin yanında videolara da yer vererek çok daha faydalı olacağını düşündük. Genelde geniş camlar için kullanılması pek uygun gözükmüyor, ancak kapı perdeleri olarak çok kullanışlı olacaktır. Hadi hep birlikte galerilerimize göz atalım.

Makrome Perde Modelleri ve Yapılışı

Makrome İp İle Kapı Perdesi Yapımı Resimli Gösterim

Makreme ip ile perde yapımının ayrıntılı gösterimini resimli olarak bulamadık bu nedenle sadece elimizde olan resimleri sizinle paylaştık. Videoları izlemeniz sizin için daha yararlı olacaktır.

Makrome perde yapımı – Kolay Model

Makrome perde yapımında önemli olan tekrarları iyi anlamak. Sonuçta model tekrarların bir araya gelerek büyük resim yani perdeyi oluşturmak oluyor. Aşağıdaki modelde de aynı şekilde örneklemeli olarak anlatım yapılmıştır.

Türkçe Anlatımla Makrome Perde Yapımı

Aşağıdaki videoda Türkçe anlatımlı makrome perde yapımı anlatılmıştır. Bu video ile makrome perde nasıl yapılır daha kolay öğreneceksiniz. Makrome ipinden perde yapımı zamana daha yaygınlaşacaktır diye düşünüyorum. Burada bu perdelerin temizliğine pek değinilmemiş. bildiğiniz gibi store perdeler temizlemesi zor olduğu için eskisi kadar çok tercih edilmemektedir.

Makrome İp İle Harika Perde Yapımı

Makrome İpindne Perde Yapımı

Makrome İpi İle Kapı Süsü Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.