Makrome İpten Düz Örgü Çanta Yapımı

6.702
A+
A-

Merhaba hanımlar şimdi sizlere çanta yapımı paylaşacağım. Çanta yapımını ister saplı olarak isterseniz de uzun kısmını kullanarak boyunda asarak da kullanabilirsiniz. Krem renk çanta yapımına çok yakışmış.

Malzemeler

  • Pp Tie Dye Makrome ip
  • Deri aksesuar
  • 3 ve 4 numara tığ

Yapımı

Çanta modeli yapımı için 37 adet zincir çekelim 21 cm olacak. İkinci zincire batarak çarpraz sık iğne yapalım. Sıra sonuna kadar çarpraz sık iğne yapalım. Son zincire gelince 3 adet sık iğne olacak yanından itibaren devam edelim. İlk sırada köşedeki 3 sık iğne bölümüne gelince 2 şer defa batarak sık iğne yapalım.

Sıradakinden itibaren tek olarak sık iğne yapmaya devam edelim. Sıra sonuna kadar çarpraz sık iğne yapalım. Son zincire gelince 3 adet sık iğne olacak yanından itibaren devam edelim. Bu şekilde 7 cm en olana kadar devam edelim. İkinci zincire batarak çarpraz sık iğne yapalım. Sıra sonuna kadar çarpraz sık iğne yapalım.

Son zincire gelince 3 adet sık iğne olacak yanından itibaren devam edelim. İlk sırada köşedeki 3 sık iğne bölümüne gelince 2 şer defa batarak sık iğne yapalım. İlk sırada köşedeki 3 sık iğne bölümüne gelince 2 şer defa batarak sık iğne yapalım.

Sıradakinden itibaren tek olarak sık iğne yapmaya devam edelim. Sıradakinden itibaren tek olarak sık iğne yapmaya devam edelim. Sıra sonuna kadar çarpraz sık iğne yapalım.Bu şekilde istediğimiz boyuta gelene kadar devam edelim. Aksesuarlarıda takalım.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.