Konya Şekeri Örgü Modeli – Yapımı Oldukça Zor Bir Şiş Örgü Modeli

İnsanı Oldukça Uğraştıran Şiş Örneği Konya Şekeri Örgü Modeli

Merhaba hanımlar sizlere bugün yapımı oldukça zor ve uğraştırıcı bir model olan konya şekeri örgü modeli ni anlatacağım. Diğer adı ile de sökmeli fiyonk modeli de denen bu örgü modeli görüntüsü itibari ile oldukça ilginç bir model. Bir çok hanım tarafından soruluyor ve tarifi aranıyordu. Ancak hubabki mormenekşeler adlı youtube kanal sahibi hanım arkadaşımız sağ olsun Türkçe olarak bize anlatmış.

Konya şekeri örgü modeli yapımı - Oldukça zor örgü modeli
Konya şekeri örgü modeli yapımı – Oldukça zor örgü modeli

Ayrıca iki adet de yabancı hanımlara ait videolu anlatım ekledim. Bu konya şekeri adını verdiğimiz sıra dışı şiş örgü modeli yapımı oldukça uğraştırıcı. Hani bir çok modelde diyorum ya bu model hem çok güzel hemde örmesi çok zevkli . İşte bu şiş örgü modeli nin görüntüsü çok farklı güzel ancak örmesi hiçte zevkli değil.

Çam Modeli Örgü Bayan Patik Yapımı

Örmesi hem karışık hemde çok uğraştırıyor. Ama ben zoru severim kendimi geliştirmek istiyorum. farklı farklı şiş örgü modelleri arıyorum diyorsanız bu konu tam sizlik.

Konya şekeri örgü modeli yapımı - Oldukça zor örgü modeli

Normal kullandığımız bir çok örgü modelin yanında sizlere böyle ilginç tasarımlara sahip şiş örgü modelleri de bulup paylaşacağım. Bu alanda en büyük skıntım bu örgü modellerine isim vermek. Çünkü Rus hanımlar çok ilginç şiş örgü modelleri üretmişler.

Aşağıdaki resimde bu modelin şiş örgü şeması yer almaktadır. Buradan bakabilirsiniz.

Konya şekeri örgü modeli yapımı - Oldukça zor örgü modeli
Konya şekeri örgü modeli şeması

Rus hanımlar ispanyol, portekiz. Artık internet sayesinde dünyanın her yerinden birini bildiğini artık bizde hemen görüp öğrenebiliyoruz.

Yapımı zor şiş örgü modeli

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe