Kolay Boncuklu İğne Oyaları – Kolay Yapılan Basit Boncuklu İğne Oyaları

Resimlerle kolay boncuklu iğne oyaları

Son zamanlarda sizlere sitemizde boncuklu oya modelleri paylaştık. Bugün ise yeni başlayanlara hemen yapabilecekleri kolay boncuklu iğne oyaları göstermek istiyorum. Daha önce bir boncuklu iğne oya modelleri paylaştım.

Akla hayale gelmeyecek boncuklu tasarımlar, amaca ve kullanıldığı yere göre de değişmektedir. Boncuklu iğne oyaları da en çok araştırılan ve yapılan modeller arasındadır.

Özellikle kolay boncuklu iğne oyaları en çok yapılmak istenen modeller arasındadır. Sayfamızda da görebileceğiniz görseller aracılığı ile siz de ne kadar basit yapılışları olduğunu göreceksiniz.Kolay boncuklu iğne oyaları

Kolay boncuk oyaları, hem yapımı kolay hem eğlenceli ve hem de oldukça kullanışlı modeller arasında yer alır. Oya yapmaya ilgi duyan herkesin, severek ve beğenerek yapacağı modeller; rengarenk boncukların ve yazmaların bir araya gelmesi ile ortaya oldukça şık modeller çıkmaktadır.

Hanımlar boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri konuma baktınız mı ?

İğne oyası ile daha önceden bir geçmişi olan ve bu konuda tecrübeli olanlar ise; basit boncuklu iğne oyaları modellerini daha seri bir şekilde yapabilirler.

Ancak daha önce iğne oyası hakkında hiçbir fikri olmayan ve bu konu hakkında tecrübe edinmeyenler için hazırlanmış olan kolay boncuklu iğne oyası modelleri, sizler için vazgeçilmez bir hobi haline gelebilir.

Tahtadan iğne oyası mı olur demeyin. Tahta boncuklu iğne oyası modelleri adlı konumuza mutlaka bakınız.

2017 boncuklu iğne oyaları görünüş bakımından estetik ve bir o kadar da fonksiyoneldir. Her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz, ağır ve abartılı iğne oyalarından uzak modelleri içerir.

Boncuklu iğne oyası modeli her türlü yazmaya uygun modeller barındırdığından dolayı, model tercih ederken de hiçbir zorluk yaşamaz ve kolay bir şekilde yapacağınız modeli belirleyebilirsiniz. Kolay boncuklu iğne oyaları

Bu senenin en çok kullanılan ve en çok tercih modelleri arasında çoğunlukla tahta boncuklu iğne oyası modelleri mevcuttur. Tahta boncukların ve iğne oyasının buluşması sonucu, son derece güzel modeller meydana gelmektedir.

Hanımlar peki siz renkli boncuklu yazma modelleri konuma bakmış mıydınız.

2017 boncuklu oya modelleri arasında yalnızca tahta boncuklar yer almayıp, inci boncuklar ve taş boncuklar da yer almaktadır. Boncukları sadece tek olarak kullanabileceğiniz gibi,  bir araya getirerek bir motif de meydana getirebilirsiniz. Çeşitli çiçek, yaprak ya da daha farklı desenler oluşturarak isteğe göre boncuklu iğne modelleri yapmanız mümkün.

Abartıdan hoşlananlar için ya da seçimi sadelikten yana olanlar için hazırlanmış boncuklu iğne oya modelleri, siz oya severlerin beğenisi için sayfamızda yer almaktadır.

Çok fazla araştırma yapmaya gerek duymadan, sayfamızdaki oya modellerinden faydalanarak istediğiniz modeli yapabilirsiniz. Yapmak istediğiniz model için sayfada bulunan boncuklu oya modelleri resimli bölümünden yardım alabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz boncuklu oyalar modelleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Çocuklarınızın çeyiz sandıklarına koymak için bu modelleri yapabileceğiniz gibi, sevdiklerinize de hediyeler yapabilirsiniz.

Bende iğne oyası öğrenmek istiyorum.

En baştan başlayarak sırası ile temel iğne oyası teknikleri nasıl öğrenebilirim diyorsanız.

İğne oyası teknikleri adlı konumuza bakınız.

Eğer oya yapma konusunda kendinizi geliştirirseniz, çok iyi derecede paralar kazanabilirsiniz. Hatta bu işi ticarete dökerek sürekli gelir elde ederek aile bütçenize bile katkıda bulunabilirsiniz. Kısacası eğer bir işi gerçekten severek ve eğlenerek yaparsanız, o iş sizin için bir hobi haline gelebilir.

Resimlerle kolay boncuklu iğne oyaları örnekleri

Sizde boncuklu iğne oyası yapmak istiyorsanız bu basit boncuklu iğne oyaları size iyi birer örnek olacaktır.Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları Kolay boncuklu iğne oyaları

Facebook Yorum
11
3.2

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nagihan dedi ki:

    Videoları niye yok bunların nasıl öğrenebilirim ki mavi ip beyaz boncuklu oyayi

    1. Pınar Güler dedi ki:

      Bu oya modellerinin yapılışlarını bulursam sizinle paylaşacağım.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe