Kolay Bandana Yapımı

65
A+
A-

Merhaba hanımlar bugün sizlere kolayca örebileceğiniz bandana yapımını paylaşacağım. Kısa sürede biten hoş bir bandana modeli. Boyutunu daha uzun yaparak yetişkinler için de örebilirsiniz.

Malzemeler

  • 2.2mm tığ
  • Orta kalınlıkta ip

Yapımı

Bandana yapımı için öncelikle yapacağınız uzunlukta zincir çekin. 14 tane zincir çekelim ve 6. zincire batalım ve kapatalım. 2 zincir çekelim ikinci zincire tığı batalım ve kapatalım. 2 zincir çekelim ikinci zincire batalım ve kapatalım.

2 adet zincir çekelim 2. zincirden tığı batırıp kapatalım. 2 zincir daha çekelim ikinciye batalım ve kapatalım. Baş tarafından geçirip ipi alalım ve kapatalım. 3 zincir çekip çevirelim yuvadan batalım ve kapatalım üç zincir çekelim sonraki yuvaya batalım. 3 zincir çekelim bir sonraki yuvaya batalım ve kapatalım.

3 zincir batalım ve kapatalım. Yeni yuvalar oluşturalım. 3 zincir çekelim yuvaya batalım ve kapatalım. Tekrar 3 zincir çekip çevirelim yuvaya batalım kapatalım.3 zincir çekelim bir sonraki yuvaya batalım ve kapatalım.

3 zincir batalım ve kapatalım. Yeni yuvalar oluşturalım. 3 zincir çekelim yuvaya batalım ve kapatalım. Tekrar 3 zincir çekip çevirelim yuvaya batalım kapatalım. 3 adet zincir çekelim yuvaya girelim kapatalım. 3 tane zincir çekelim bir sonraki yuvaya girip kapatalım.

3 zincir çekelim yuvaya girelim ve kapatalım. 3 zincir çekelim ve çevirelim yuvaya girip kapatalım. Birleştirmek için ikiye katlayalım. Köşeye batalım ve ipi alalım ilmeği içinden geçirelim. Halkayı içinden geçirelim karşıdaki halkanın içinde geçirelim. İpi alalım bir önceki ilmeğin içinden geçirelim. Halkanın içinden ipi geçirelim çıkalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.