Kız Çocuğu Örgü Yelek Yapımı – Şiş Örgü Çiçek Örgülü Yelek Yapılışı

Ajurlu Çiçek Örgülü Kız Çocuğu Örgü Yelek Yapımı

Hanımlar kız çocuk anneleri ve kız torun ananane ve babanneleri merhaba sizlere kız çocuğu örgü yelek yapımı konusu getirdim. Bence bu konuyu çok beğeneceksiniz. Sizin için bulduğum şiş örgü çiçek örgülü yelek yapılışı konusu umarım sizinde çok hoşunuza gidecektir. Kız çocuğu örgü yelek yapımı için seçtiğimiz örgü modeli çok gösterişli bir yandan da sade görünen bir örgü yelek örneği.

Kız çocuk örgü yelek yapımı
Kız çocuğu örgü yelek yapımı

Bu kız çocuğu örgü yelek modelimizin büyük bir bölümü düz örgüden oluşmakta. Ancak etek kısımlarında ise sıralı çiçek örgü modeli dediğimiz çok şirin bir ajur şiş örgü modeli. Ayrıca örgü kız çocuğu yeleği modelimizin omuz kısımlarında da çok şirin bir ajurlu örgü modeli vardır.

50 Adet Tığ İşi Yelek Modelleri için buraya tıklayınız.

Bu kız çocuğu örgü yelek modeli yeni örgü örmeye başlayanlar için belki biraz zor örgü yelek modeli olabilir. Ancak biraz örgü örmeyi biliyorsanız kendiniz geliştirmek için aslında çok zor olmayan bu kız çocuğu örgü yelek modeli sizin kendi örgü becerilerinizi geliştirmeniz için güzel bir proje.

İsterseniz sizlere tığ işi örgü yelek yapımı tavsiye edebilirim. Yada daha önce sizlere yapılışını anlattığım peluş yakalı haroşa örgü yelek yapımı konumuza bakmanızı öneririm. Bu örgü yelek modeli yapımı basit bir örgü yapısı var ve örgü örmeye başlayan herkes kolaylıkla yapabilir.

Bu çiçek örgü motifli kız çocuğu örgü yelek yapımı konusunu inceleyebilirsiniz. Öğrendikten sonra sizlere daha önceden paylaştığım 45 adet şiş örgü yelek modelleri konumuza mutlaka bakınız ki örgü yelek yapımı için bol bol fikir edinirsiniz.

Kız çocuk örgü yelek yapımı
Kız çocuk örgü yelek yapımı

Neyse şimdi sizlere bu ajurlu sıralı çiçek modelli ve düz örgülü kız çocuğu örgü yelek yapımı nasıl oluyor biz nasıl öğreneceğiz sizlere onu anlatayım. Öncelikle kız çocuğu örgü yelek yapılışı için etek kısmındaki sıralı çiçek örgü modeli yapımı için buradaki konumuza tıklayarak sıralı çiçek örgü modeli nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

Ondan sonra kalan kısımlar için aşağıda sizlere resimli galeri ile yapılış aşamalarını göstereceğim. Ayrıca yapılışı ile alakalı sizlere 3 adet video paylaşacağım. Umarım sizlere faydası olur.

Şimdi ister hem resimli galeri ile yapılış aşamalarını inceleyebilirsiniz ister de yapım aşamalarına dair videolu anlatımları izleyebilirsiniz.

Sade Ama Şık Kız Çocuk Örgü Yelek Yapımı

Kız çocuğu örgü yelek yapımı
Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe