Kız Bebek Örgü Hırka Modelleri – Prensesler 103 Adet Kız Bebek Hırkaları

Minnak Prensesler İçin 103 Adet Kız Bebek Örgü Hırka Modelleri

Hanımlar, genç kızlar, taze anneler ve anne adayları bu konum sizler için . Sizlere toplam 103 adet kız bebek örgü hırka modelleri paylaşmaya geldim. Bir çok kız annesi yada kız torunu, kız yeğeni gelecek olan hanımlar eşten dosttan sağdan soldan kız bebek örgü hırka modelleri arayışına giriyor. 

Kız bebek örgü hırka modelleri
Kız bebek örgü hırka modelleri

Kız bebek hırkaları örmek isteyen hanımlar sürekli daha farklı daha güzel örgü hırka örnekleri arıyor. Kız bebek örgü hırka örnekleri erkek çocukları için yapılan hırkalara göre çok daha süslü olmaktadır. Bunun içinde ya ahududu örgü modeli gibi daha gösterişli örgü teknikleri ile örülüyor.

Ahududu Örgü Modeli İle Hırka Yapımı

Yada çiçek aplike örnekleri gibi , kelebek ve kuş aplike modelleri gibi kız çocuklarına uygun aplike motiflerle kız çocuğu hırkaları süsleniyor. Çünkü kız çocuklarımız her zaman daha süslü daha alımlı olur değil mi 🙂

Zaten çocuğunuz için olsun kendiniz için olsun bir mağazaya gittiğinizde görürsünüz ki kız çocuklarına ayrılan bölüm erkek çocuklarına ayrılan bölümün iki katı bu durum yetişkin kadın ve erkek için dahada arası açık. 

Erkek bebek hırka modelleri ise kız bebek hırka örnekleri ne göre gerek ip rengi gerekse daha sade oluşu ile farklı olur. Daha önceden sizlere 
erkek bebek hırka modelleri paylaşmıştım. Dileyen buradan konuya ulaşabilir. 

Kız bebek örgü hırka modelleri
Tığ işi örgü bebek hırka modeli

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi bazen modelin sadeliği içinde küçük bir örgü modeli tasarımı yada küçük bir örgü detayı ile örgü nasıl farklı bir boyut alabiliyor. 

Buna bir başka örneğim ise 3-4 gün önce paylaştığım degrade örgü yelek yapımı konusu olabilir. Bu konuda tamamen tığ ile yapılan örmesi çok kolay degrade örgü yelek yapılışı gösteriliyor. Sizde bunun gibi yeleğin kollarını uzatarak onu derade örgü hırka modeli haline çevirebilirsiniz. Sadece sizlere biraz fikir vermek istedim.

103 Adet Bol Bol Kız Bebek Örgü Hırka Modelleri

Kızlar tam 103 adet kız bebek örgü hırka örnekleri var. Mutlaka beğeneceğiniz 3-5 model olacaktır. Konu sonuna yorum yazarak bizimle konuyu paylaşabilirseniz çok mutlu oluruz. 

Bu şahane konumuzun da sonuna geldik hanımlar. Umarım konumuzu beğenirsiniz. Lütfen yorum yazarak bize düşünceleriniz bildiriniz.

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe