Kirazlı Patik Yapımı – Kiraz Süslemeli Örgü Patik Yapılışı

10.569
A+
A-

  Videolu Anlatımla Kirazlı Patik Yapımı

Hanımlar bugün size bu güzel kirazlı patik yapımı göstereceğim. Kirazlı patik yapımı uzun süredir çok talep edilen çok beğenilen bir örgü bayan patik modeliydi. Takipçilerden istek geliyordu sonunda sizinle paylaşmak bugüne nasipmiş. Bu kadar talep geldiğine göre demek ki bu aralar bu kirazlı bayan patik modeli baya moda.

Kirazlı patik yapımı
Kirazlı patik yapımı

Bu kirazlı patik modeli ile alakalı değişik versiyonlarda bayağı bir resim geldi. Ben elimden geldiği kadar yapmaya ve anlatmaya çalıştım. İnşallah siz de beğenirsiniz. Eğer benimle birlikte benimle birlikte birebir yapmak isterseniz. Malzemelerimiz şu şekilde. İp olarak ip fıstık yeşili, krem ve bordo kırmızı kullandım.

Zincir Modeli İncili Örgü Bayan Patik Yapımı

Krazlı patik modelimizde ki kirazın bir de çiçeği var. Videoda sizlere bu çiçek motifi ni nasıl yapacağınızı da göstereceğim. Gördüğümüz gibi çok kolay çok basit bir model. 1 günde bir çift yapabileceğiniz bir örgü patik modeli. Bu kirazlı bayan babet patik modeli ni yapmaya burundan başlıyoruz. ve tek seferde örüp bitiriyoruz.

Hazırsanız hadi beraber örmeye başlayalım. İlk başta 14 tane zincir çekerek başlıyoruz örmeye. Ben bu örgü bayan babet patik modelimizi 37 numara ayak için yaptım. Siz kendi ayağınıza ölçerek yaparsanız zincir boyutlarını ayarlayabilirsiniz.

Kirazlı patik yapımı

Patiğimizi örmeye burundan başladık ama burunu direk yuvarlak başlamadım. Bazı üyelerin bunu soruyor böyle küt burun şeklinde yani patiğimizin burnu yuvarlak değil. O yüzden patiğimizin burnunu küt olarak yapayım istedim.

T Patik Yapımı Videolu Anlatım

Şu an 14 tane zincir çektikten sonra baştan 4. zincire batıp ikili trabzan yapıyorum. Bu şekilde 10 adet ikili trabzan olana kadar zincilerin her birine ikili trabzan yaparak dolduruyoruz.

Derkeeen kirazlı bayan patik yapımı için kalanını aşağıdaki videodan takip edebilisiniz

Videolu anlatımla kirazlı bayan patik yapımı

Kızlar bayanlar için hazırladığımız olduğum bu kirazlı patik yapımı konusu bitti. Eğer konularımızı beğeniyorsanız lütfen konu sonuna yorum yazınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.