Kır Çiçeği Örgü Modeli Yapımı / Videolu Anlatım

Hanımlar örgü eğitimi konularında bugün sıra kır çiçeği örgü modeli yapımı konusuna geldi. Bu konumuzda kır çiçeği örgü modeli olarak adlandırılan bu şirin örgü örneği Türkçe videolu anlatımla sizlere gösterilecektir. Örgü işleri hem el emeği göz nuru olduğu için kıymetli hem de oldukça güzel ve şık görünümlü modeller olduğu için insanların hemen her yerde ilgisini çeker.

El örgüsü bir kazakla makine işi bir kazak arasındaki fark asla kimsenin gözünden kaçmaz. El iş kazak mutlaka güzelliğiyle diğerlerine göre çok daha fazla göz doldurur. Yapımı biraz emek ve çaba gerektirse de karşılığında elde ettiğimiz güzellik buna kesinlikle değer.

Örgü modelleri arasında kır çiçeği örgü yapımı oldukça popülerdir. Çünkü kır çiçeği örgü örneği hem oldukça şık ve zarif görünür hem de uygulandığı renleri son derece güzel taşır ve ön plana çıkarır. Kır çiçeği örgü modeli nasıl örülür sorusuna gelince, diğer çiçek modellerine göre hiçbir zorluğu yoktur.İsterseniz farklı ve uygun renkleri birbirine kombinleyerek değişik renklerde yapabileceğiniz gibi, tek renk ve daha sade şekilde de çalışmanız mümkün.

Özellikle kazak ve şallar için harikulade şık bir görünüşü tek renk çalıştığınızda bile elde edebileceğiniz nadir modellerden biridir kır çiçeği modeli.Aklınıza takılan kır çiçeği örgü modeli nasıl yapılır sorusu için hazırladığımız videolu anlatımlardan faydalanabilirsiniz.

Son derece açıklayıcı bir şekilde tüm ayrıntılarıyla size bu modeli anlatmaya çalıştık. Sizlere de yalnızca videoyu dikkatli bir şekilde izleyip bu güzel modelin uygulamasını kazaklarınızda, şallarınızda, masa örtülerinizde, hırkalarınızda keyifle kullanmak kaldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.