Kelebekler Vadisi Örgü Modeli – Yelek, Hırka, Kazak İçin Harika Bir Örnek

Kelebekler Vadisi Örgü Modeli Yapımı

Merhaba örgü sevenler bugünkü konumuz sizler için kelebekler vadisi örgü modeli olacak. Bu kelebekler vadisi örgü örneği örgü yelek modelleri, hırka örnekleri ve kışlık örgü kazak çalışmaları için harika bir örnek. Kelebekler vadisi örneği aslında şiş örgü ile ard arda yapılan kelebek motifli örgülerin birleşiminden oluşuyor.

Kelebekler vadisi örgü modeli yapımı
Kelebekler vadisi örgü modeli yapımı

Daha önce sizlere tığ işi örgü kelebek motifi yapımı konuları anlatmıştım. Tığ ile örgü kelebek yapmak çok aşırı basit bir örgü çalışması. burada ise sizlere kelebek görünümlü şiş örgü örneği nasıl yapılır ondan bahsedeceğim.

Kelebek Modeli Çorap Patik Yapımı için buraya bakınız.

Bu kelebekler vadisi örgü modeli yapımı oldukça kolay. Sadece bir sıranın yapımında zorlanabileceğinizi düşünüyorum. Onunda kolaylıkları videolu anlatımda genişçe bahsedilecek. Kelebekleri oluşturan örnek simetri şeklinde devam ediyor ve 8 ilmekten oluşuyor. Bu örgüyü başka yerde kullanacaksanız 8 ve katları olarak ilmek ayarlayabilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğim gibi bu kelebekli şiş örgü modeli ile çok güzel örgü yelek modelleri, örgü hırka modelleri, örgü kazak modelleri yapabilirsiniz. ,

Tığ İşi Kelebek Yapımı – Basit Örgü Kelebek Motifi Nasıl Yapılır ?

Eğer ben erinmem diyorsanız da bu kelebekler vadisi örneği ile çok güzel örgü bebek battaniyesi yapabilirsiniz.

Şimdi sizleri şiş örgü kelebekler vadisi modeli yapılış aşamalarını içeren resimli galeri ile baş başa bırakıyorum.

Örgü Yelek Ve Kazak Yapımı İçin Harika Bir Modeli Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.