Kat Kat Büzgülü Örgü Modeli Yapımı – Makina Örgüsü İle Büzgü Örgü

Makina Örgüsü İle Kat Kat Büzgülü Örgü Modeli Yapımı

Merhaba kızlar sizlere bugün görüntüsü olağan üstü olan bir örgü modeli göstereceğim. Modelimiz kat kat büzgülü örgü modeli yapımı. Ben bu modele bu ismi verdim. Konuda paka resminde de göreceğiniz gibi modelin görüntüsü mükemmel. Ben çok bayıldım. Yalnız bu örgü modeli makina örgüsü ile yapılıyor. Aynısı yada benzeri şiş örgüde de yapılabilir.

Kat kat büzgülü örgü modeli yapımı
Kat kat büzgülü örgü hırka modeli yapımı

Ben sizlere her ikisi içinde videolu anlatım paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz. Bu büzgülü örgü modeli örgüyü örerken alt sıralardan bir ilmeği çekip büzerek mevcut örgü sırasında şişe takma ile örgünü o kısmında bir büzüşme oluşuyor. Bunu da dengeli şekilde örgünün geneline dağıtılınca kat kat büzgü örgü modeli ortaya çıkıyor.

Sevgi Yolu Örgü Modeli Yapımı için buraya bakınız.

Konuyu çok fazla uzatmadan sizleri makina örgüsü ile kat kat büzgülü örgü modeli nasıl yapılır onu gösterelim usta örgücülere bunu şiş örgü ile nasıl yaparızın fikri oluşsun.

Kat kat büzgülü örgü modeli yapımı

Yukarıdaki resimde büzgülü örgü modeli ni şiş örgü ile yapmak için sizlere ip ucu niteliğinde bir fikir verecek resim bırakıyorum.

Aşağıda da sizlere kat kat büzgülü örgü modeli ile neler yapabileceğinize dair fikir vermek için örnekler paylaşıyorum. buyurun kolay gelsin.

Videolu Anlatımla Büzgülü Örgü Nasıl Yapılır ?

Burada ise bu örgü modeline çok benzeyen bir büzgü örgü modeli yapımı var. Şiş örgü ile yapılmış. Örgü konusunda yetenekli hanımları gerek konu altındaki yorumlara gerekse facebook ta paylaşıma yorum olarak bekliyoruz.

Kat Kat Büzgülü Örgü Modeli Şiş İle Yapılışı

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe