Karpuz Dilimi Patik Yapımı – İki Şişle Kolay Patik Yapımı

1.021
A+
A-

Karpuz Dilimi Patik Yapımı

Arkadaşlar bakın bu konumda sizlere karpuz dilimi patik yapımı anlatacağım daha. Daha önce ufak bebekler için olan karpuz dilimi bebek patik yapımı konusunu anlatmıştık. Daha kolay şekilde yapılan büyükler için bayan patik modelimiz var söyledim.

Karpuz dilimi patik yapımı
Karpuz dilimi örgü patik yapımı

Sizlere sık sık değişik örgü patik modelleri ve yapılışları ile alakalı örnek konular paylaşmaya devam ediyoruz. Çünkü o kadar çok farklı tasarımda bebek patik modeli ve yapılışı var ki. İnsanız canımız hepsini öğrenmek istiyor değil mi ?

İşte Hobi İşleri olarak bizimde amacımız sizlere bu alanda yardımcı olmak.

Patiğimizin arka kısmında ve al kısmında dikiş var.Bu patiğimizi 38 numara patik. 38 numara ayağa çok rahatlıkla olacak bir patik modeli bu karpuz dilimi patik modelimiz. Eğer 39 numara için düşünürseniz 39-40 numara için isterseniz patiğimizin ön kısmındaki haroşa dilimlerini birer tane arttırabilirsiniz.

Çok Cici Düğmeli Bebek Patiği Yapımı

Yani demek istemem o ki ben karpuz dilimi patik modelimiz için patiğin ön tarafındaki haroşa dilimleri için ben mor renkli ip kullandım ve gördüğünüz gibi 8 tane haroşa dilimi var. Siz patik boyutunu 40 numara gibi büyütecekseniz bu haroşa dilimini 9 felan yapabilirsiniz.  Birde patiğin yanınd abulunan harışa diş sayısını 2-3 tane arttırırsanız 39 numara 40 numaraya dönüşür. 

Karpuz dilimi patik yapımı
Karpuz dilimi bayan patik yapımı

Malzeme olarak iki renk ip kullanıyorum ve 3 numara şiş kullanıyorum.  Şişimize 26 ilmek atarak karpuz dilimi patik yapmaya başlıyoruz. 

İki Şişle Kolay Karpuz Dilimi Patik Nasıl Yapılır ?

İki şiş ile karpuz dilimi patik yapımı

    

Arkadaşlar bu karpuz dilimi bayan patik yapımı konumuz ile beraber toplam iki adet karpuz dilimi patik yapımı konumuz oldu. 

Facebook Yorum
11
3.1

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe