Karpuz Dilimi Bebek Patik Yapımı – Karpuz Dilimli Patik Nasıl Yapılır ?

1.622
A+
A-

Karpuz Dilimi Bebek Patik Yapımı

Merhaba kızlar bugün size bu tatlı şirin karpuz dilimi bebek patik yapımı konusunu göstereceğim. Çok kolay arkadaşlar yapımı. Çok kolay, özellikle yeni öğrenenler bile bunu yapabilir. Çok basit bebek patik yapımı modeli bu. Hem de çok tatlı, çok şirin.

Karpuz dilimi bebek patik yapımı
Karpuz dilimi bebek patik yapımı

Bu karpuz dilimi bebek patik modeli ne kadarlık bebekler için diye sorarsanız.  3 ile 10 ay arası olur diye düşünüyorum. Çünkü açılıyor 3 ile 10 ay arası olur. Eğer ki büyük yapmak isterseniz videoda da söyleyeceğim hani bu sayıyı artırabilirsiniz. 

Babet Patik Nasıl Örülür Detaylı Anlatımlı

Başlama sayısı 1 yaşa kadar uygun böyle çünkü katlanabilir. Bir yaşa kadar uygun ve bir buçuk yaşa kadar da uyar diye düşünüyorum. Ondan sonra daha büyük yapmak isterseniz başlama ilmek sayısını fazla yapabilirsiniz.

Evet dediğim gibi hem kolay hem çok şirin çok tatlı bebişlere. İp olarak bebe yünü kullandım arkadaşlar. Orta kalınlıkta bebe yünü kullandığım. Normal örgü ipi ile de yapabilirsiniz.Patik ip ile de yapabilirsiniz.

Karpuz dilimi bebek patik yapımı
Karpuz dilimi bebek patik modeli nasıl yapılır ?

Şiş olarak ise 3 numara şiş kullandım. Benim kullandığım patik şişi olduğu için patik şiş ile yapılır mı demeyin. Büyük şişlerle de yapılır arkadaşlar. O yüzden ben masaya çarpmasın diye küçük kullanıyorum. Bir de zaten ilmek sayısı az o yüzden.

Evet Hazırsanız başlayalım inşallah arkadaşlar. Hadi bakalım ikiye katladım ipimi.

27 ilmek başlayacağım arkadaşlar. Eğer ki 2 yaş 2,5 yaş yapmak isterseniz daha fazla ilmek atabilirsiniz. Ama daha bir buçuk yaşa en fazla bir buçuk yaşa kadar yapacaksınız benimle aynı sayıda başlayın. 

Çok ama çok şirin karpuz dilimi bebek patik yapımı

 

Kızlar karpuz dilimi bebek patik yapımı konumuz burada bitti.  Umarım bu anlatımlar hoşunuza gitmiştir.

Eğer anlatımları beğenmişseniz lütfen konu sonuna yorum yazınız. 

Facebook Yorum
20
2.8

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe