Kapaklı İstiridye Örgü Modeli Yapımı

İstiridye örgü modelleri de kendi arasında farklılıklar içeren çeşitlere sahiptir. Kapaklı istiridye örgü modeli, delikli ve çok şık görünen bir örgü modelidir. Motifli örgüleri seveni örgüde usta olan hanımlar görünce mutlaka denemek isteyeceklerdir. Kapaklı istiridye modelin “ Tarak Örgü modeli ” olarak da biliniyor.

Kapaklı İstiridye Örgü modeli yapılışı videoların dikkatle izlenmesi ile kolay olacaktır. Anlaşılmayan veya tekrar izlemek istenen kısımlar geri alınarak hatalı bir örgü yapmış olsanız da düzeltme imkânı vermektedir. Yaz ve ilkbaharda giyilebilecek ceketler, bluzlarda kullanılabilecek

Kapaklı İstiridye modeli görenleri hayran bırakacak, bir an önce örgü yapılışlarını bulmak isteyecekler.Örneğin detaylarının daha iyi görülebilmesi ve daha şık durması için tek bir renkle yapılması tavsiye ediliyor.

Kapaklı İstiridye örneği ile bebekler, kız çocuklar için de çok şık, kullanışlı giysiler yapılabilirsiniz. Özellikle açık pembe veya beyaz renkler bu örnekle iyi bir uyum sağlıyor. İlk bakışta zor olabileceği izlenimi bırakan Kapaklı İstiridye örgü nasıl yapılır diye merak edenler için anlatımlı videolar hazırlanmış.

Kapaklı İstiridye örneği nasıl örülür sorusunun cevabı bu videolarda bulunabilir.Görüntüsü çok cezbedici olan model aslında daha önce ajurlu örgüler örmüş olan biri için o kadar da zor olmayacak.

Kapaklı İstiridye modelinin, videolu örgü anlatımları ile ve resimlerin büyütülerek incelenmesiyle el becerisine güvenen bir hanımın kolay yapabileceği bir örgü modeli olduğu söylenebilir. Örgüyü hobi edinmiş ve vakti olan bayanlar şişlerinizi elinize alıp bu güzel kapaklı istiridye modelini denemek isteyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.