Kalpli İğne Oyası Modelleri – Aşıklar İçin Kalp Şeklinde İğne Oyaları

Merhaba sevgili iğne oyası severler kalpli iğne oyası modelleri ile geldim bugün karşınıza. Biz becerikli hanımlar o kadar çok iğne oyası modeli ve örnekler üretmişiz ki paylaş paylaş bitmiyor. Bir süredir sizlere iğne oyası alanında konular paylaşıyorum. Çiçekli iğne oyası örnekleri en sevdiklerimden.

Birde böyle çiçek gibi duran motifli iğne oyası modelleri var. Bu konumuzdaki gibi kalp şeklinde iğne oyaları özellikle genç kızlarımıza çok yakışır. Bana sorarsanız tam genç kızlarımızın çeyizleri için harika çeyizlik iğne oyası modelleri olacaktır.Kalpli iğne oyası modelleri

Kalpli iğne oyası örnekleri ile harika namaz örtüsü modelleri yapabileceğiniz gibi iğne oyası kalp modeli yapımını öğrendiğinizde bu kalp modeli bir çok iğne oyası çalışmanızda kullanabilirsiniz. Özellikle iğne oyası ile havlu kenarı süslemelerinde kalpli oya modelleri çok tercih edilmektedir. İğne oyası havlu kenarı yaparken kalpli iğne oyaları tercih ederken genelde halkalı kalpli iğne oyası modeli yapılmaktadır.

Anadolu dan gelen kültürümüzde kalpli yazma modelleri nin yeri ayrıdır o aşıklar için kalp şeklinde iğne oyaları ayrı bir güzeldir. Daha önce den de sizlere İğne Oyası Küpe Modelleri paylaşmıştım ve çok ilgi çekmişti.

Bundan sonraki konularımda da değişik çiçekli iğne oyası örnekleri paylaşacağım. İğne oyası öğrenmek isteyenler için ise kolay anlatımlı detaylı iğne oyası dersleri paylaşıyorum. Yeni başlayanlar için kolay iğne oyası yapılışı konuları paylaşıyorum.

En temel seviyeden başlayarak sizlere iğne oyası tekniklerini anlattım.

Neyse hanımlar sizleri kalpli iğne oyası modelleri ile baş başa bırakıyorum.  Bir başka konuda görüşmek üzere kendinize iyi bakınız.

Kalpli İğne Oyası Modelleri – Kalp Motifli İğne Oyası Örnekleri

Facebook Yorum
1
1

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe