Kalpli İğne Oyası Modelleri – Aşıklar İçin Kalp Şeklinde İğne Oyaları

40 Adet Kalpli İğne Oyası Modelleri

Merhaba sevgili takipçilerim sizlere bugün şahane kalpli iğne oyası modelleri paylaşmak istiyorum. Aşkı, sevgiyi, sevmeyi ve sevilmeyi simgeleyen kalp motiflerini hanımlar olarak her yerde kullanmayı sevdiğimiz gibi iğne oyası işlerinde de çeyizlik iğne oyası örnekleri yaparken de kullanıyoruz.  

Kalpli iğne oyası modelleri
Kalpli iğne oyası modelleri

Kalpli iğne oyası örnekleri insanın içini ısıtan şirinliği ile genç kızların yazmalarında namaz örtülerinde çok önemli bir yer tutar. O yüzden kalpli iğne oyası namaz örtüsü modelleri, iğne oyası tülbent çalışmaları için çok tercih edilen bir iğne oyası motifi.

Birde böyle çiçek gibi duran motifli iğne oyası modelleri var. Bu konumuzdaki gibi kalp şeklinde iğne oyaları özellikle genç kızlarımıza çok yakışır. Bana sorarsanız tam genç kızlarımızın çeyizleri için harika çeyizlik iğne oyası modelleri olacaktır.

Sizlere daha önce sizlere kalpli halkalı havlu kenarı örnekleri konusu paylaşmıştım. Bu konuya da bakabilirsiniz.

Kalpli iğne oyası örnekleri ile harika namaz örtüsü modelleri yapabileceğiniz gibi iğne oyası kalp modeli yapımını öğrendiğinizde bu kalp modeli bir çok iğne oyası çalışmanızda kullanabilirsiniz. Özellikle iğne oyası ile havlu kenarı süslemelerinde kalpli oya modelleri çok tercih edilmektedir. İğne oyası havlu kenarı yaparken kalpli iğne oyaları tercih ederken genelde halkalı kalpli iğne oyası modeli yapılmaktadır.

Kalpli iğne oyası modelleri

Anadolu dan gelen kültürümüzde kalpli yazma modelleri nin yeri ayrıdır o aşıklar için kalp şeklinde iğne oyaları ayrı bir güzeldir. Daha önce den de sizlere İğne Oyası Küpe Modelleri paylaşmıştım ve çok ilgi çekmişti.

Bundan sonraki konularımda da değişik çiçekli iğne oyası örnekleri paylaşacağım. İğne oyası öğrenmek isteyenler için ise kolay anlatımlı detaylı iğne oyası dersleri paylaşıyorum. Yeni başlayanlar için kolay iğne oyası yapılışı konuları paylaşıyorum.

En temel seviyeden başlayarak sizlere iğne oyası tekniklerini anlattım.

Neyse hanımlar sizleri kalpli iğne oyası modelleri ile baş başa bırakıyorum.  Bir başka konuda görüşmek üzere kendinize iyi bakınız.

Kalp motifli iğne oyası örnekleri arayan hanımlar sizler için şahane modellerin yer aldığı bu galerimizi dikkatlice inceleyin ki mutlaka ilginizi çekecek bir kaç model görürsünüz.

Amigurumi Kalp Anahtarlık Yapımı

Bazı oya modellerinde kalpli oya örnekleri yaparken bir çok farklı şekilde kalp motifi tasarlanmış. Kimisi direk kalp şeklinde kimisi ise kalbi andıran motif şeklinde.

Bu kalpli iğne oyası örnekleri ni ister iğne oyası ile ister tığ oyası ile yapabilirsiniz. Ancak bu gibi detaylı ve zarif duracak olan modeller iğne oyası ile yapılırlar ise çok daha iyi olacaktır.  

40 Adet Kalpli İğne Oyası Modelleri

Arkadaşlar şimdi sizlere her biri zevkle yapılmış ve sizinde zevkle yapacağınızı düşündüğüm 40 adet kalpli iğne oyası örnekleri paylaşıyorum. 

Hanımlar sizinle beraber çok güzle bir konun daha sonuna geldik. Umarım bu konu hoşunuza gitmiştir.

Facebook Yorum
2
4.5

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe